Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Promocje na ubezpieczenia nieruchomości i wyjazdów turystycznych przy szybkim zakupie polisy na Inseco.pl

17 stycznia 2010

Właściciele mieszkań i domów zapłacą za polisę do 20 proc. mniej. Z kolei zainteresowani nabyciem ubezpieczenia turystycznego mogą liczyć na obniżki od 10 do 20 procent. Czas promocji uzależniony od oferty.

Wraz z początkiem roku ciekawe promocje dla poszukujących interesujących ofert ubezpieczeniowych przygotowała porównywarka ubezpieczeniowa Inseco.pl.
Wśród promocyjnych ofert są aż 4 propozycje, po dwie z obszaru nieruchomości i turystyki.
Do 14 lutego 2010 roku ubezpieczenie mieszkania lub domu w AVIVA Commercial Union przy internetowym zakupie polisy objęte jest 15 procentowym rabatem. Ubezpieczenie dostępne jest w dwóch wariantach:

* podstawowym,
* pełnym.

Oferta skierowana jest do osób, które cenią sobie komfort i szeroki parasol ochrony obejmujący obszerny zakres zdarzeń losowych. Pakiet Mój Apartament (Internet) umożliwia indywidualny wybór zakresu ochrony, otrzymanie odszkodowania w razie strat spowodowanych np. kradzieżą z włamaniem, pożarem lub zajściem 22 innych zdarzeń losowych. Ponadto AVIVA Commercial Union może objąć ochroną odpowiedzialności cywilnej właściciela nieruchomości, a także pokryć koszty dojazdu i usług elektryka, hydraulika, szklarza, dekarza, stolarza i ślusarza.

Drugi pakiet ubezpieczenia nieruchomości, Dom w wariancie Pełnym, przygotowała SIGNAL IDUNA Polska TU S.A. Promocja trwa do 31 marca 2010 roku i obejmuje:

* zdarzenia objęte wariantem podstawowym oraz rozszerzonym łącznie  (pożar, huragan, uderzenia pioruna, eksplozja, upadku statku powietrznego, lawiny, deszczu nawalnego, huku ponaddźwiękowego, zalania, gradu, trzęsienia ziemi, osuwania się ziemi, zapadnięcia się ziemi, mrozu, dymu i sadzy uderzenia pojazdu lądowego, naporu śniegu, upadku drzew i masztów, spływu wód po zboczach, przepięcia, rozmrożenia),

* 29 zdarzeń losowych obejmujących koszty poszukiwania przyczyny szkody w ubezpieczonym mieniu oraz koszt wynagrodzenia rzeczoznawców powołanych przez Ubezpieczającego),

* zakres odpowiedzialności OC w życiu prywatnym ? Świat (z wyłączeniem USA i Kanady),

* dodatkowo istnieje możliwość rozszerzenia ubezpieczenia na ryzyka ubezpieczenia mienia od kradzieży z włamaniem lub rozboju oraz o ubezpieczenie szyb i innych przedmiotów  od stłuczenia.

Dla podróżujących Inseco poleca ochronę Towarzystwa INTER Polska S.A. z 15 procentowym upustem. Posiadacz polisy turystycznej ma zapewnioną kompleksową ochronę kosztów leczenia przez cały okres pobytu za granicą zgodnie z zakresem ubezpieczenia wykupionego w ramach jednego z trzech wariantów:

* standardowego,

* srebrnego,

* lub złotego.

Różnicę w poszczególnych wariantach stanowi zakres przysługujących świadczeń oraz limity w kosztach  pomocy i opieki medycznej.

Istotnym elementem pakietu gwarantującym szybkie uzyskanie pomocy jest dostęp do całodobowego i polskojęzycznego Centrum Pomocy. Promocja trwa do 30 czerwca 2010 roku.

Czwartym Towarzystwem oferującym preferencyjne stawki za zakup polisy jest Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.  Wyróżnikami turystycznego produktu Compesna Voyage są wysokie sumy ubezpieczenia i szeroki zakres ochrony. W wariancie luksusowym limit kosztów leczenia wynosi aż 350 tysięcy złotych i jest o 150 tysięcy wyższy niż w wariancie standardowym.
Promocyjny pakiet standardowy można nabyć z 10 procentowym rabatem, natomiast luksusowy objęty jest 20 procent upustem. Oba warianty skierowane są do osób wyjeżdżających do państw europejskich i basenu Morza Śródziemnego. Promocja trwa do 31 marca 2010 roku.

logo_insecoInseco.pl to porównywarka ubezpieczeń z opcją zakupu polisy przez Internet. Wyróżnikami serwisu są uproszczone wnioski, system rekomendacyjny, wygodne narzędzia płatności, szybkie potwierdzanie uzyskania ochrony i wielofunkcyjne konto klienta. Aktualnie oferta porównywarki obejmuje 26 wariantów ubezpieczeń turystycznych i mieszkaniowych, 8 wariantów ubezpieczeń komunikacyjnych, łącznie 8 towarzystw ubezpieczeniowych. Właścicielem Inseco jest Blue Media SA, niezależny multiagent ubezpieczeniowy, nadzorowany przez Komisję Nadzoru Finansowego.

logo_ubezpieczeniapoludzkuWięcej informacji z rynku
ubezpieczeń znajdziesz na:
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1200 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Tagi: , ,

Podobne artykuły :