Wiele osób pod wpływem emocji otwiera nieatrakcyjne polisolokaty, z których później trudno jest zrezygnować. Najczęściej firmy straszą klientów wysokimi karami za przedterminowe wypowiedzenie umowy lub wprowadzają nieuzasadnione opłaty likwidacyjne.
1. Profesjonalna pomoc w likwidacji polisy
2. Ukryte opłaty w popularnych polisach
3. Rezygnacja z polisolokaty Skandia
Tym samym część osób rezygnuje z walki o swoje pieniądze, co oznacza dla nich duże straty finansowe. Na szczęście w takich sytuacjach można skorzystać z pomocy firmy, która od lat wspiera klientów w odzyskiwaniu opłat likwidacyjnych.
Profesjonalna pomoc w likwidacji polisy
W przypadku takich ubezpieczeń z UFK jak vienna life samodzielne zrezygnowanie z polisy i odzyskanie całości jej wartości jest bardzo skomplikowane. Dlatego też najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się po pomoc do kancelarii, która ma doświadczenie w podobnych sprawach. Każdy klient może liczyć na bezpłatną analizę prawną. Dzięki temu, jeżeli okaże się, że po wypowiedzeniu Twojej umowy nie będzie możliwości odzyskania środków pobranych tytułem świadczenia wykupu, nie poniesiesz dodatkowych kosztów. Z reguły jednak prawie wszystkie polisolokaty można zerwać i odzyskać środki potrącone w związku z rezygnacją z polisy. W takim przypadku kancelaria pomagająca w likwidacji, wyceni koszty obsługi i zajmie się działaniami, które są niezbędne, aby skandia zerwanie umowy zostało przeprowadzone bez zbędnych formalności i w najkrótszym możliwym terminie. Wsparcie prawników obejmuje kompletowanie niezbędnej dokumentacji oraz egzekwowanie zwrotu opłaty likwidacyjnej.
Ukryte opłaty w popularnych polisach
Praktycznie każda firma, która na przestrzeni lat oferowała nietypowe polisolokaty ze skomplikowanymi warunkami, stosuje ukryte opłaty. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób szuka porad na temat vienna life rezygnacja. Rzecznik Finansowy w ciągu ostatnich lat otrzymał ogromną ilość skarg od konsumentów, którzy nie byli w stanie zrozumieć podpisanych umów. Co więcej, zdaniem rzecznika analiza treści tych umów przez przeciętnego konsumenta jest wręcz niemożliwa. Nawet jeżeli więc tobie lub komuś z twoich bliskich zdarzyło się podpisać umowę o polisolokatę z niekorzystnymi warunkami i ukrytymi opłatami, nie powinieneś wpadać w panikę. Zamiast tego już teraz skontaktuj się z kancelarią, która pomagała klientom w rezygnacji z usług takich firm jak Skandia i odzyskaj swoje pieniądze.
Rezygnacja z polisolokaty Skandia
Pomoc prawna przyda się również osobom, które już wcześniej samodzielnie zrezygnowały z polisolokat i w związku z tym musiały zapłacić wysoką opłatę likwidacyjną. W zależności od dnia rozwiązania, o zwrot opłaty za skandia rezygnacja mogą wnioskować nawet ci klienci, których polisy zostały rozwiązane do dziesięciu lat wstecz.