Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Wielkie Roczniki – zarabiaj nawet 42% rocznie

10 października 2011

Wielkie Roczniki to unikalna okazja inwestycji w wina najlepszych z najlepszych. Skupiamy się na najwyżej ocenionych rocznikach win począwszy od lat 80-tych.. Proponujemy inwestycję w trunki, które historycznie zyskiwały średnio od 30 do 70% rocznie. Ograniczona podaż i bieżąca konsumpcja sprzyjają stałemu wzrostowi cen.  Zapisy trwają tylko do 28 października – kliknij tutaj
Inwestycja w wino – Wielkie Roczniki

Wealth Solutions S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Mokotowkiej 1, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 318118, o kapitale zakładowym 500.000,-zł w pełni opłaconym, NIP 525 239 69 74, REGON 140998978.

Wielkie Roczniki w pigułce:

–  Wysokie stopy zwrotu. Proponujemy Państwu inwestycję w wina, które w poprzednich latach zyskiwały od 30 do 70% rocznie.
–  Wina najlepsze z najlepszych. Skupiamy się na najwyżej ocenionych rocznikach win ostatnich trzech dekad. Trunki, które kupujemy do Państwa portfeli to żelazne pozycje w piwnicy każdego konesera, czy menu topowej restauracji. Ich potencjał starzenia sięga kilkudziesięciu lat.
–  Ograniczona podaż. W ramach Wielkich Roczników inwestują Państwo w luksusowy towar, którego produkcja jest ograniczona. Co więcej, każdego roku w wyniku konsumpcji, liczba butelek każdego z win będzie spadać, a to dodatkowo sprzyja wzrostowi ich wartości.
–  Skuteczna selekcja. Zarządzający Wealth Solutions, kierując się własnym doświadczeniem, opiniami krytyków winnych i analizą trendów wśród konsumentów na różnych kontynentach, dokonuje wyboru win o najwyższym potencjale wzrostu wartości.
–  Indywidualny portfel. Każdy Klient otrzymuje indywidualny zestaw win, które będą przechowywane w profesjonalnych warunkach do momentu sprzedaży.

Więcej informacji na stronie: >>>

Tagi: ,

Podobne artykuły :