Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Rośnie oprocentowanie lokat na 3 miesiące w Meritum Banku!

9 sierpnia 2011

Z dniem 8 sierpnia Meritum Bank podniósł oprocentowanie lokaty Meritum Zysku na 3 miesiące z dzienną kapitalizacją odsetek. Oprocentowanie depozytu wynosi obecnie 5,30%, co jest porównywalne z 6,59% na tradycyjnej lokacie z podatkiem. Lokata 3-miesięczna jest ofertą zarówno dla stałych klientów Banku, jak i dla osób, które do tej pory nie korzystały z usług Meritum.

Depozyty Meritum Zysku na 3 miesiące stanowią dopełnienie dla oferty uruchomionej niedawno 3-miesięcznej Lokaty Powitalnej, która według rankingu portalu Comperia.pl jest najlepszą ofertą na rynku. Lokata Powitalna cieszy się dużym zainteresowaniem nowych klientów, którzy jednocześnie z lokatą zakładają w Meritum Banku konto osobiste. Lokata Meritum Zysku z dzienną kapitalizacją o oprocentowaniu porównywalnym z 6,59% na standardowej lokacie z podatkiem uzupełnia portfolio lokat 3-miesięcznych Banku i zapewne również zajmie czołowe miejsce w rankingach.

?Wzrost oprocentowania 3-miesięcznych depozytów Meritum Zysku ma na celu zapewnienie jak najwyższych zysków naszym obecnym i nowym klientom. W odróżnieniu do Lokaty Powitalnej, przy zakładaniu lokat Meritum Zysku nie wymagamy otwierania konta. Natomiast wspólnym mianownikiem wszystkich lokat 3-miesięcznych w ofercie Meritum jest bardzo atrakcyjne oprocentowanie – jedno z najwyższych na rynku.? ? mówi Piotr Stankiewicz, Kierownik ds. Produktów Depozytowych i Lokacyjnych Meritum Banku.
Meritum Bank sukcesywnie uatrakcyjnia swoją ofertę depozytów. Podniesione oprocentowanie lokat Meritum Zysku na 3 miesiące nie jest jedyną pozytywną informacją dla klientów. Również od 8 sierpnia wyżej oprocentowane są lokaty na pół roku.

?Analizując sytuację na rynku, obserwujemy wyraźny wzrost zainteresowania produktami depozytowymi. Pesymistyczne informacje z międzynarodowych rynków finansowych zachęcają klientów do korzystania z pewnych form oszczędzania. Staramy się wyjść tym oczekiwaniom naprzeciw oferując nowe, atrakcyjniejsze oprocentowanie lokat.? ? dodaje Piotr Stankiewicz.

Istotnym elementem oferty jest również jej dostępność. Lokatę Meritum Zysku można założyć za pośrednictwem formularza na www.meritumbank.pl lub w systemie bankowości elektronicznej lub w dowolnej placówce Banku. Oferta Meritum Banku została wyróżniona w ?Rankingu bankowej uniwersalności? opublikowanym 6 sierpnia przez dziennik Polska, zajmując pierwsze miejsce w kategorii lokat i kont.

www.meritumbank.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :