Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Kredyt z prezentem w Allianz Banku

6 września 2010

Allianz Bank rozpoczął nową promocję kredytu gotówkowego. Klienci, którzy skorzystają z oferty kredytu, otrzymają premię o wartości 300 zł na zakupy w sklepie internetowym.

Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest skorzystanie z kredytu na minimum 15.000 zł i nie większego niż 60.000 zł na okres do 5 lat wraz z wykupionym ubezpieczeniem ?Bez zmartwień?, które gwarantuje bezpieczeństwo spłaty kredytu w przypadku zgonu, trwałego inwalidztwa, czasowej niezdolności do pracy, poważnej choroby lub utraty pracy.

Każdy, kto skorzysta z kredytu na powyższych warunkach, otrzyma premię pieniężną w wysokości 300 zł w formie kodu promocyjnego do wykorzystania na zakupy w sklepie internetowym Merlin.pl. W ten sposób każdy klient będzie mógł sam zdecydować na co przeznaczy premię i wybrać z szerokiej oferty sklepu najbardziej interesujące upominki.

Nowa oferta dotyczy zarówno kredytów gotówkowych na dowolny cel, jak i kredytów konsolidacyjnych z przeznaczaniem na spłatę zadłużenia w innych bankach. Promocyjne kredyty z premią na zakupy udzielane będą do 15 października.

źródło: Allianz Bank
www.allianz.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :