Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Allianz Auto – nowa karta kredytowa dla kierowców

6 sierpnia 2010

Allianz Bank wprowadził do oferty kolejną nowość ? kartę kredytową Allianz Auto, dzięki której każdy kierowca ma teraz możliwość obniżenia kosztów ubezpieczenia OC i AC. Dodatkowo otrzymuje on wiele korzyści związanych z ubezpieczeniem własnego pojazdu.

Podstawową korzyścią dla każdego posiadacza karty kredytowej Allianz Auto jest związana z nią zniżka na zakup ubezpieczenia komunikacyjnego w TUiR Allianz Polska. Każdy klient, okazując ją agentowi przy zakupie lub odnowieniu polisy, otrzyma zniżkę na ubezpieczenie w wysokości do 10%.


Zniżka na ubezpieczenie to nie jedyna korzyść dla klientów ubezpieczających swój pojazd. Karta kredytowa Allianz Auto umożliwia bowiem gromadzenie premii za wszystkie wykonywane nią płatności. Po każdym miesiącu rozliczeniowym posiadacz karty otrzymuje od Allianz Banku premię w wysokości 1% wartości wszystkich transakcji bezgotówkowych wykonanych przy użyciu karty. Tą premię można wykorzystać jako zwrot kosztów zakupu dowolnego ubezpieczenia komunikacyjnego u agenta Allianz (OC, AC, NNW, Assistance lub Ochrona Prawna). W ten sposób można znacznie obniżyć koszt ubezpieczenia komunikacyjnego. Co ważne, bank w żaden sposób nie ogranicza terminu, w jakim można zbierać premię i jest ona naliczana także od transakcji dokonanych kartami dodatkowymi wydanymi do rachunku karty głównej.

Trzecią korzyścią dla kierowców związaną z posiadaniem karty Allianz Auto jest darmowe ubezpieczenie Car Assistance, zapewniające klientowi holowanie pojazdu (do 300 EUR), auto zastępcze na jeden dzień oraz pakiet Cztery Pory Roku, zapewniający pomoc w usterkach typowych dla poszczególnych sezonów. W przypadku, gdy klient posiada już ubezpieczenie assistance w Allianz, kwoty te dodatkowo podwyższają przysługujące mu limity.

Karta kredytowa Allianz Auto to także ułatwienie płatności za ubezpieczenie. Można to bowiem zrobić korzystając z karty w terminalu płatniczym w agencji ubezpieczeniowej Allianz lub złożyć dyspozycję opłacenia polisy przelewem z rachunku karty kredytowej. Dodatkowo dzięki możliwości rozłożenia spłaty transakcji na nieoprocentowane raty, jaką daje karta, koszt polisy można rozłożyć nawet na 12 rat, co przy rozłożeniu na raty kosztu ubezpieczenia opłacanego gotówką bezpośrednio przy zakupie polisy wiązałoby się ze zwyżką. By dokonać takiej operacji wystarczy zadzwonić na infolinię lub odwiedzić oddział banku.

Karta kredytowa Allianz Auto jest oferowana bez opłat za wydanie i użytkowanie w pierwszym roku. O kartę można wnioskować w dowolnym oddziale Allianz Banku i u agentów Allianz. Można też otrzymać kartę przenosząc zadłużenie ze swojej dotychczasowej karty w innym banku ? w takim wypadku wystarczą 3 ostatnie wyciągi z karty, a klient otrzymuje maksymalnie 120% dotychczasowego limitu.

Oprocentowanie dla transakcji bezgotówkowych wynosi 17,90% (16,90% dla osób wykonujących wolne zawody) i 19,90% dla tranakcji gotówkowych. Bank umożliwia spłacanie zadłużenia w nieoprocentowanych ratach.

źródło: Allianz Bank
www.allianz.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi: , ,

Podobne artykuły :