Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Ponad pół miliona Kont Mocno Oszczędzających w Polbanku

28 lipca 2010

Liczba rachunków oszczędnościowych w Polbanku przekroczyła w połowie lipca 500 tysięcy. W samym tylko drugim kwartale 2010 roku, kiedy trwała kampania reklamowa konta, bank otworzył ponad 140 tysięcy rachunków. W tym czasie dzienna liczba nowootwieranych kont dochodziła do 2,7 tysiąca.

Kampania reklamowa Konta Mocno Oszczędzającego trwała od 19 kwietnia do 30 czerwca. Już trzeciego dnia od jej rozpoczęcia dzienna sprzedaż przekroczyła 2 tys. rachunków, osiągając po tygodniu poziom niemal 2,7 tys. nowych kont dziennie. W sumie w Polbanku otwartych jest już ponad 500 tys. Kont Mocno Oszczędzających.
Konto Mocno Oszczędzające należy do najpopularniejszych produktów Polbanku dzięki wyjątkowo korzystnemu oprocentowaniu 5,5% w skali roku i swobodnemu dostępowi do oszczędności. Dzięki dziennej kapitalizacji odsetek, oprocentowanie efektywne konta, dla kwot z przedziału od 2 do 15 tys. złotych, odpowiada lokacie na 6 lub 12 miesięcy o stałym oprocentowaniu ponad 6,8% i kapitalizacji odsetek na koniec okresu jej trwania.

W swojej ofercie depozytowej Polbank posiada również Konto Gotówkowe z nielimitowaną liczbą bezpłatnych przelewów przez internet, Konto Oszczędzające z atrakcyjnym oprocentowaniem 4,25% w skali roku, a także Rachunek Bankowości Osobistej, który dzięki swej unikalnej konstrukcji oprocentowania wzorującej się na stawce WIBOR 1M pozwala na uzyskanie nawet 5,87% w skali roku.

źródło: Polbank EFG
www.polbank.pl

Tagi:

Podobne artykuły :