Finanse osobiste

Strategie sukcesu na giełdzie

Praca z najlepszymi inwestorami giełdowymi sprawiła, że dr Van Tharp odkrył strategie pozwalające na osiągnięcie sukcesu na giełdzie, które są w stanie zapewnić Tobie, jako inwestorowi giełdowemu, nieustanne powodzenie.

Światowej sławy guru inwestycji giełdowych, trener i autor wielu bestsellerów, po raz pierwszy pojawi się w Polsce, by poprowadzić jeden ze swoich najlepszych warsztatów, który dzięki dostosowaniu do polskich realiów będzie najważniejszym wydarzeniem giełdowym 2011 roku. Co ważne, w całości będzie tłumaczony na język polski.

Kim jest dr Van Tharp?

Od 18 lat kieruje Międzynarodowym Instytutem Doskonalenia Inwestorów z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Dr Van Tharp przez dziesięć lat badał profile psychologiczne pięciu tysięcy najlepszych inwestorów z wielu krajów. Dzięki temu stworzył profil idealny, którego adaptacji do własnych inwestycji uczy na swoich licznych szkoleniach. Pozwoliło mu to osiągnąć niebywały sukces w edukacji inwestorów. Dr Van Tharp jest twórcą słynnego programu rozwoju inwestorów ?Super Trader?. Jest również ekspertem uznanym na całym świecie, który publikował swoje fachowe artykuły w: Forbes, Investors Business Daily, Options World, Trader Planet, Trader Journal i w wielu innych. Szanowany i doceniany ze względu na ważne zagadnienia, jakie porusza na swoich warsztatach. Inwestor z krwi i kości, który poniósł w swojej karierze tradera nie jedną porażkę, dzięki czemu posiadł bardzo duże doświadczenie praktyczne. Swoje szkolenia prowadzi między innymi w: Stanach Zjednoczonych, Australii, Niemczech, Nowej Zelandii, Indiach, czy teraz w końcu, w Polsce. Jest autorem książki ?Giełda, Wolność i Pieniądze?, która od wielu lat utrzymuje się w ścisłej czołówce najlepiej sprzedających się książek dla inwestorów.

Od początku

Pomysł na zaproszenie dr Van Tharpa do Polski narodził się w styczniu 2010 roku. Jako organizatorzy tego spotkania mamy na co dzień kontakt z wieloma inwestorami z całego kraju, jak i Europy. W pewnym momencie zadaliśmy im bardzo ważne pytanie:

Co Cię powstrzymuje przed tym, byś dobrze zarabiał inwestując?

Odpowiedzi jakie otrzymaliśmy, nie były dla nas szokujące. Większość inwestorów bez względu na to, czy dopiero zaczynają swoją przygodę z inwestowaniem, czy są po latach doświadczeń, czy nawet to, że mają świetne metody inwestycyjne, mają problemy z:
1. Stworzeniem prawdziwego, profesjonalnego planu inwestycyjnego. Naprawdę niewielu z nich wie, jak powinien wyglądać skuteczny trading plan, który jest właściwie dopasowany do modelu ich psychiki. Dobry plan, to także taki, który wspiera Cię przez lata.
2. Właściwym zarządzaniem własnymi emocjami podczas inwestowania. Temat bardzo często lekceważony, a jakże istotny. Czy wiesz, jak wielu inwestorów straciło pieniądze na giełdzie, mimo iż znali świetne metody inwestowania? Odpowiedź brzmi: bardzo wielu. Przyczyną tego są emocje, które są główną przeszkodą na ich drodze do osiągania zysków na giełdzie.
3. Umiejętną identyfikacją sygnałów wyjścia z rynku. Doświadczeni inwestorzy wiedzą, że ?wejść w rynek? można w dowolnym momencie, natomiast wyjście jest prawdziwą sztuką, która jest wprost proporcjonalna do Twoich zysków.
Owe ?problemy? dotyczą wszystkich inwestorów, bez względu na to, czy inwestują w akcje, kontrakty terminowe, opcje czy Forex.

Dlatego Łukasz Milewski z grupą trenerską Akademii Inwestora, postanowili zorganizować to spotkanie i dać rozwiązanie owych ?problemów?. To jednak nie wszystko, bo program warsztatów jest znacznie bogatszy.

Czego nauczy Cię dr Van Tharp podczas dwudniowych warsztatów?
– nauczysz się rozpoznawać sygnały wyjścia z rynku;
– stworzysz pod okiem mistrza własny profesjonalny plan inwestycyjny;
– krok po kroku nauczysz się precyzyjnego zarządzania własnymi emocjami;
– zmienisz bezpowrotnie przekonania, które nadal blokują Twój sukces na giełdzie;
– z pomocą dr Van Tharpa określisz precyzyjnie własne cele inwestycyjne i zrobisz to prawidłowo;
– nauczysz się, jak unikać ośmiu najczęściej popełnianych przez inwestorów błędów. To właśnie one decydują, czy będziesz wolnym finansowo inwestorem;
– tylko dzięki tej kluczowej korzyści zaoszczędzisz co najmniej pół roku samodzielnej pracy;
– poznasz konkretne strategie pozwalające zwiększyć własne prawdopodobieństwo sukcesu na giełdzie, które są owocem dziesięciu lat badań i spotkań dr Van Tharpa z pięcioma tysiącami inwestorów z wielu krajów.

Czas i miejsce warsztatów:
18 ? 19.06.2011 r. w Warszawie,
Hotel Marriott (Al. Jerozolimskie 65/79)

Wejdź na stronę www Strategie sukcesu na giełdzie i dowiedz się szczegółów.