Finanse osobiste

Oferta testowa

Przed nami kolejny sezon targowania się o nieruchomości. Pierwsza edycja Targów Mieszkań i Domów Nowy Adres S.A. odbędzie się już 19 i 20 lutego w hali nr 3 MTP w Poznaniu. Warto sprawdzić,  jakie są aktualne ceny, jakie inwestycje debiutują na rynku i co nas czeka w kwestii kredytów mieszkaniowych.

W ciągu dwóch dni zwiedzający będą mogli zapoznać się z aktualnymi ofertami niemal wszystkich wielkopolskich deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych czy agencji nieruchomości. W imprezie weźmie udział ponad 70 wystawców, nie tylko z Wielkopolski.

W ramach akcji ?Wiosenne Promocje Targowe? deweloperzy przygotowali unikalne propozycje dostępne tylko dla uczestników imprezy. Kupony rabatowe upoważniające do skorzystania z wyjątkowych rabatów i upustów znajdą się w bezpłatnym Przewodniku Targowym. Zwiedzający otrzymają bezpłatny ?Album Inwestycji  Mieszkaniowych ? Poznań i okolice, wiosna 2011″. ? Targi Mieszkań i Domów odbywają się w Poznaniu już od czterech lat i przez ten czas dokładamy wszelkich starań, aby zwiedzający znaleźli wymarzone mieszkanie lub dom. A dawno nie było już do tego lepszej okazji. Kryzys na lokalnym rynku mieszkaniowym jest już za nami, kredyty hipoteczne tanieją i są coraz bardziej dostępne, a deweloperzy wznowili inwestycje. Co ważniejsze, dostosowali je do preferencji nabywców i stawiają na najbardziej poszukiwane obecnie mieszkania z segmentu popularnego ? zapowiada Andrzej Łuczyszyn, dyrektor zarządzający firmy Nowy Adres S.A., organizatora targów.

Wśród proponowanych ofert oczywiście nie zabraknie propozycji mieszkań, bliźniaków, szeregowców czy domów jednorodzinnych. Każdy znajdzie to, czego szuka. – Największą popularnością w naszej ofercie cieszą się domy szeregowe w Skórzewie, które nie tylko mają dobrą lokalizację, ale i cenę. 350 tys. zł to koszt 80-metrowego szeregowca z ogrodem, porównywalny do ceny mieszkań w Poznaniu. W swojej ofercie mamy także domy jednorodzinne w Kamionkach oraz bliźniaki za Osiedlu Kameralnym przy ul. Glebowej w Poznaniu. Te i inne inwestycje zaprezentujemy gościom targowym – mówi Paweł Grzegorczyk specjalista ds. marketingu Przedsiębiorstwa A. Grzegorczyk.

Prezentowane oferty będą dotyczyć zarówno inwestycji poznańskich, jak i tych zlokalizowanych na terenie powiatu. Najbliższe okolice stolicy Wielkopolski są przecież równie atrakcyjne dla potencjalnych mieszkańców. – Na targach zaprezentujemy realizowaną obecnie inwestycję na osiedlu Zielone Wzgórza w Murowanej Goślinie. Pierwsze gotowe mieszkania będzie można odebrać już w marcu 2011 roku, a cała inwestycja zostanie ukończona w grudniu tego samego roku. W sumie powstaną 82 mieszkania o powierzchni od 38 do 115 m kw., w cenie od 3.400 do 4.600 zł netto za m kw. ? mówi Adam Szweda, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Zielone Wzgórza. ? Atutem naszej inwestycji jest z pewnością położenie w otoczeniu Puszczy Zielonka oraz dogodny dojazd i pełna infrastruktura osiedla  ? dodaje A. Szweda. Poza granicami Poznania zlokalizowane są również dwie inwestycje firmy Kalbud Deweloper. Pierwsza dotyczy ostatniego już etapu osiedla Kalinowego w Rokietnicy. Powstają tam ostatnie bloki wielorodzinne. ? Podczas targów zaprezentujemy również nasz najnowszy projekt, czyli zespół budynków przy ulicy Grudzińskiego w Swarzędzu. Nasi architekci przyłożyli szczególną uwagę do praktyczności kompleksu. W podziemiach zaplanowana jest dwupoziomowa hala garażowa oraz piwnice. Powstaną tez liczne tereny zielone bogate w małą architekturę oraz lokale handlowo-usługowe ? mówi Tomasz Wnuk z Kalbud Deweloper.

Poruszanie się po targach ma ułatwiać specjalna mapa-przewodnik, który otrzymają wszyscy odwiedzający imprezę. Organizatorzy przygotowali również specjalną wielkoformatową mapę, na której będą zaznaczone inwestycje wszystkich obecnych na targach deweloperów, co znacznie ułatwi uczestnikom targów selekcję stoisk.

Targi to dla deweloperów idealny czas nie tylko na zaprezentowanie pełnej oferty, ale i na nawiązanie głębszych relacji z potencjalnymi klientami i poznanie bliżej ich potrzeb. A zwiedzający otrzymują na jednej tacy zbiór wszystkich elementów związanych z zakupem własnego M.

Targi otwarte będą w godzinach 10-17. Wstęp kosztuje 10 zł, a dla dzieci do lat 15 ? bezpłatnie.
PASSION PR
passionpr.pl