Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

ZYSKnaSTART + prezent na Dzień Dziecka

11 czerwca 2010

Do 18 czerwca potrwają zapisy na ZYSKnaSTART – produkt inwestycyjno-oszczędnościowy, umożliwiający zgromadzenie środków finansowych z myślą o potrzebach dziecka za kilkanaście lat. Aby dzieci już dzisiaj cieszyły się z prezentu – Bank DnB NORD przygotował dodatkową niespodziankę. Każdy rodzic otrzyma dla swojego dziecka upominek ? w zależności od wysokości składki może to być jeden z modeli iPoda, aparatu cyfrowego Nikon czy konsoli do gier Play Station.

Z okazji Dnia Dziecka warto zastanowić się nad prezentem, który być może nie zostanie dzisiaj w pełni doceniony przez najmłodszych , ale za kilkanaście lat zapewni dziecku łatwiejszy start w dorosłe życie ? np. zakup mieszkania czy sfinansowanie studiów. Aby jednak dać dzieciom nieco radości już dzisiaj ? przygotowaliśmy upominki, które z całą pewnością spotkają się z uznaniem ? iPody, aparaty cyfrowe i konsole Play Station, powiedział Mariusz Korpus, dyrektor Departamentu Zarządzania Produktami Inwestycyjnymi i Transakcyjnymi w DnB NORD.

ZYSKnaSTART – to połączenie planu systematycznego oszczędzania, ubezpieczenia na życie i 15-letniego produktu strukturyzowanego ze 100% gwarancją ochrony kapitału. Różni się jednak od ?klasycznych? rozwiązań, zakładających wzrost oszczędności wyłącznie dzięki systematycznym wpłatom i wykorzystaniu efektu tzw. procentu składanego. Atutem produktu jest to, że już od samego początku na zysk pracuje cała zadeklarowana kwota inwestycji.

Działa to w taki sposób, że na początku okresu inwestycji klient deklaruje minimalną kwotę, jaką chciałby dysponować na koniec okresu oszczędzania – po 15 latach. Może to być na przykład. 50, 100, czy 200 tys. zł. Następnie należy wpłacić 20% kwoty docelowej, a pozostałe 80% jest rozłożone na 180 miesięcznych rat. Co istotne ? już od pierwszego dnia ubezpieczenia na przyszły zysk pracuje cała zadeklarowana na koniec inwestycji kwota, a nie tylko początkowe 20% czy kwoty wpłacane na bieżąco. Dzięki takiemu rozwiązaniu, po zakończeniu okresu oszczędzania, inwestor otrzymuje 100% zadeklarowanej na początku kwoty inwestycji plus zyski wypracowane w okresie 15 lat.

Składki lokowane będą w ubezpieczeniowy fundusz kapitałowy PARETO MILLENIUM III, który do 100% środków inwestować może w certyfikaty wyemitowane przez BNP PARIBAS ARBITRAGE ISSURANCE BV ? gwarantowane przez Bank PNB Paribas, z którego wypłata oparta jest na indeksie BNP Paribas Millenium Long Short Commodities 6% PLN ER Index. Jest to indeks ?surowcowy? (surowce energetyczne, metale przemysłowe i szlachetne, surowce rolne), zakładający dobór składników do portfela w taki sposób aby maksymalizując zysk z inwestycji, zachować przy tym nie wyższy niż 6% poziom zmienności, czyli ryzyka inwestycyjnego.

ZYSKnaSTART jest produktem strukturyzowanym, zatem dostępny jest tylko w okresie subskrypcji, która potrwa do 18 czerwca ? we wszystkich oddziałach Banku DnB NORD. Początek okresu ubezpieczenia ? to 21 czerwca br. Minimalna pierwsza składka (czyli 20% kwoty deklarowanej) nie może być niższa niż 4,5 tys. zł. Minimalna składka bieżąca ? to 124 zł.

Dla osób zapisujących się na ZYSKnaSTART Bank DnB NORD przygotował dodatkową atrakcję. Każdy inwestor otrzyma prezent ? w zależności od wysokości miesięcznej składki może to być jeden z modeli iPoda, aparatu cyfrowego Nikon czy konsoli do gier Play Stadion.

www.dnbnord.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi: , , ,

Podobne artykuły :