Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Zyski z ziemi, na której urosną domy

23 maja 2011

Klienci Wealth Solutions po raz kolejny mają szansę kupić tani hektar, sprzedać drogi metr i zarobić nawet kilkadziesiąt procent rocznie. Rusza piąta edycja Inwestycji Ziemskich.

Inwestycje Ziemskie to propozycja wspólnego inwestowania w nieruchomości gruntowe. Kapitał inwestorów, zebrany w ramach specjalnie powołanej spółki celowej, inwestowany jest w duże działki rolne w okolicach Warszawy. Po przekształceniu i podziale ziemia zostanie sprzedana w postaci małych działek budowlanych. To sprawdzona strategia, która przynosi nawet 30-50 procent zysku w skali roku.

Zakupy dokonywane są tam, gdzie wciąż dostępna jest relatywnie tania ziemia rolna. Nie chodzi tu więc o najbliższe okolice Warszawy, gdzie ceny osiągnęły wysoki poziom, lecz o tereny oddalone od stolicy o 25 do 65 kilometrów. – Odległość w kilometrach ma mniejsze znaczenie, a liczy się faktyczny czas dojazdu do pracy w centrum miasta. Dlatego inwestujemy środki naszych inwestorów tam, gdzie za kilka lat dokona się rewolucja w komunikacji, a więc na południowy-zachód od Warszawy ? mówi Hubert Telecki, współzarządzający Inwestycjami Ziemskimi.

Dzięki autostradzie A2, trasom szybkiego ruchu i modernizowanym połączeniom kolejowym czas dojazdu z okolic Grodziska czy nawet Żyrardowa, będzie krótszy niż z wielu dzielnic stolicy. Właśnie w tym kierunku rozwija się migracja mieszkańców Warszawy i ten proces będzie się nasilał. To argument, by właśnie teraz zainwestować w ziemię rolną, która zostanie przygotowana przez ekspertów na potrzeby inwestorów indywidualnych budujących domy. ? Ziemia rolna jest z reguły przynajmniej kilka razy tańsza od ziemi budowlanej. Potrafimy przekuć tę różnicę w zysk dla naszych inwestorów ? dodaje Hubert Telecki.

Zespół zarządzający Inwestycjami Ziemskimi dysponuje ponad 10-letnim doświadczeniem i ma na koncie wiele transakcji zakończonych zyskiem od 300 do 500 procent w okresie 3-5 lat. Strategia ?od hektara, do metra? jest niezależna od sytuacji na rynku nieruchomości. Zysk to efekt konkretnych działań podjętych przez zespół zarządzający (odrolnienie, podział, inwestycje w infrastrukturę itp.), a nie tylko panującego trendu, tak jak to ma miejsce na rynku mieszkań.

W dotychczasowych edycjach Inwestycji Ziemskich zebrana została kwota 18 mln zł, a wartość zakupionej ziemi można szacować na ponad 45 mln zł. ? Widzimy systematyczny wzrost zainteresowania inwestowaniem w ziemię. Największym powodzeniem cieszyła się ostatnia, edycja naszej propozycji inwestycyjnej dostępna w lutym i marcu. Zebraliśmy ponad 5 mln zł, a pierwsze działki już zostały kupione ? mówi Maciej Kossowski, Prezes Zarządu Wealth Solutions SA.

www.wealth.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi: , ,

Podobne artykuły :