Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Zwycięski Złoty w BOŚ Banku

11 czerwca 2012

BOŚ Bank rozpoczął subskrypcję produktu strukturyzowanego w formie ubezpieczenia na  życie i dożycie Zwycięski Złoty. Wypłata premii uzależniona jest od umocnienia złotego względem euro i jest zwolniona z podatku od zysków kapitałowych. Oferta została przygotowana
we współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie Europa SA, a przystąpić do niej można we wszystkich placówkach banku do 21 czerwca 2012 roku.

Zwycięski Złoty ma formę grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie o prostej konstrukcji opartej o kurs EURPLN. Klient po nabyciu produktu otrzymuje ochronę 100 proc. zainwestowanego kapitału na koniec okresu ubezpieczenia oraz możliwość uzyskania premii.

Wypłata premii jest oparta i uzależniona od umocnienia złotówki względem euro.

Wysokość premii obliczona będzie w oparciu o procentową zmianę kursu EURPLN (porównanie: kurs końcowy, czyli kurs EURPLN z dnia 28.06.2014 vs kurs początkowy czyli kurs EURPLN z dnia 28.06.2012) skorygowaną  o wysokość współczynnika udziału.

Ubezpieczenie Zwycięski Złoty jest alternatywą dla standardowych depozytów bankowych, inwestycji w TFI czy polisolokaty. Zostało ono przygotowane z myślą o Klientach:

– poszukujących rozwiązań z ochroną kapitału, umożliwiających czerpanie zysków ze zmian na rynku walutowym w wysokości wyższej, niż na lokacie bankowej,

– przewidujących umocnienie złotego względem euro,

Co ważne, Zwycięski Złoty jest zwolniony z podatku od zysków kapitałowych.

www.bosbank.pl

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl

www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :