Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Zarabiaj z Alior Bankiem na lokatach nawet 14,9% w skali roku

2 czerwca 2011

Alior Bank przygotował dla klientów wyjątkową ofertę w ramach programu ?Zarabiam?. Im więcej produktów Alior Banku posiada klient, tym wyższe oprocentowanie lokat i konta oszczędnościowego może uzyskać. Najaktywniejsi klienci będą mogli ulokować środki
na lokacie dającej zysk na poziomie nawet 14,9% w skali roku.

Program ?Zarabiam? jest skierowany do klientów indywidualnych, którzy dysponują nadwyżką pieniędzy i oczekują wysokiego oprocentowania swoich środków. Za korzystanie z dowolnego z produktów takich jak: karta kredytowa, rachunek brokerski, fundusze akcyjne i zrównoważone, ubezpieczenie inwestycyjne oraz produkty strukturyzowane, Bank podnosi oprocentowanie lokat
o dodatkowe 2% w skali roku, za każdy produkt. Tym samym klient może podwyższyć aż o 10 punktów procentowych standardowe oprocentowanie. W przypadku 2-letniej lokaty z kapitalizacją dzienną, klient może zwiększyć oprocentowanie z 4,9% do 14,9% w skali roku.

W programie ?Zarabiam? mogą wziąć udział klienci Alior Banku, którzy spełniają następujące warunki:
– zadeklarują chęć udziału w programie ?Zarabiam? w oddziale lub na stronie http://zarabiam.aliorbank.pl,
– są posiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego oraz aktywnej karty debetowej w Alior Banku,
– co miesiąc otrzymują na swoje konto w Alior Banku wynagrodzenie lub przelew w kwocie min. 2 tys. zł.

Na stronie http://zarabiam.aliorbank.pl dostępny jest kalkulator, umożliwiający symulację korzyści płynących z przystąpienia do programu. Jeżeli klienci korzystają już ze wskazanych produktów w innym banku, będą mogli sprawdzić, o ile zwiększą swoje zyski, przenosząc usługi do Alior Banku.

Dodatkowe odsetki, uzyskane dzięki programowi ?Zarabiam?, będą wypłacone na rachunek klienta co miesiąc. Wysokość odsetek wypłaconych w danym miesiącu zależy od tego, z jakich produktów korzystał klient w miesiącu poprzedzającym.  

Klienci mogą przystąpić do programu ?Zarabiam? od 1 czerwca 2011 roku do 31 lipca 2011 roku.

Więcej informacji o Programie Zarabiam: http://zarabiam.aliorbank.pl

Środki możesz otrzymać nawet w 1 dzień.
Do 150 tys. zł dostaniesz bez poręczycieli i zabezpieczeń.
Spłatę rat możesz bezpłatnie zawiesić nawet na 3 miesiące.
Możesz także skorzystać z konsolidacji.
Dla emerytów i pracowników sfery budżetowej
przygotowaliśmy ofertę specjalną.

 

RRSO dla pożyczki w wysokości 8000 zł spłacanej w 12 równych ratach oraz dla pożyczki w wysokości 1000 zł spłacanej w 96 równych ratach miesięcznych z uwzględnieniem wszystkich opłat i kosztów związanych z udzieleniem pożyczki i kosztami ubezpieczenia na życie wynosi odpowiednio 29,82% i 24,12%. Wysokość rat i ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Wysokość rat, oprocentowanie oraz inne warunki oferty – wg stanu na 15 marca 2011 roku.

Tagi: ,

Podobne artykuły :