Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Załóż konto w Meritum Banku. Zrób to dla pieniędzy!

20 maja 2011

Meritum Bank wprowadził nową ofertę Kont Zarabiających. Zalety produktu korespondują z hasłem prowadzonej kampanii ?Przejdź do Meritum! Zrób to dla pieniędzy!?. Meritum Bank proponuje posiadaczom Konta Zarabiającego zwrot 4% wydatków na paliwo i inne zakupy na wszystkich stacjach benzynowych oraz udostępnił darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

W pakiecie z Kontem Zarabiającym oferowane jest konto oszczędnościowe z dzienną kapitalizacją odsetek, którego oprocentowanie jest jednym z najwyższych na rynku i wynosi 4,3%, co jest porównywalne z 5,3% na zwykłym koncie z kapitalizacją miesięczną.

Nowa oferta Meritum Banku w zakresie kont osobistych obejmuje:
– Konto Zarabiające (ROR):
– 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta,
– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
– zwrot 4% wydatków na paliwo dokonanych kartą debetową.

– Konto Silnie Zarabiające (konto oszczędnościowe):
– dzienna kapitalizacja odsetek,
– oprocentowanie 4,3% dla kwot powyżej 1000 zł.

Nową korzyścią dla klientów jest zwrot 4% wydatków na paliwo. Jest to najwyższy zwrot dostępny na rynku w tego rodzaju produkcie, i co ważne, nalicza się automatycznie na Koncie Zarabiającym ? wystarczy płacić kartą debetową do konta na dowolnej stacji paliw w kraju lub za granicą. Miesięczna wysokość premii może wynosić nawet 30 zł miesięcznie (360 zł rocznie) i przysługuje ona w przypadku miesięcznych wpływów na konto w wysokości min. 1500 zł.

?Nowa oferta Meritum Banku to prosty sposób na obniżenie rosnących cen paliw i to na każdej stacji. Jest to szczególnie ważne w związku ze zbliżającym się okresem wyjazdów wakacyjnych. Klienci, którzy założą Konto Zarabiające, mogą zaoszczędzić ponad 20 groszy na litrze paliwa. Jeszcze nigdy obniżenie wydatków na paliwo nie było tak łatwe? ? mówi Radosław Dylik, Kierownik ds. Kart Płatniczych Meritum Banku.

Drugą korzystną zmianą, którą zapewne docenią klienci, jest zlikwidowanie opłat za wypłaty środków ze wszystkich bankomatów w Polsce.
W pakiecie z Kontem Zarabiającym Meritum Bank oferuje konto oszczędnościowe z dzienną kapitalizacją odsetek, oprocentowane na 4,3%, co odpowiada oprocentowaniu w wysokości 5,3% na zwykłym koncie z kapitalizacją miesięczną.

?Kierujemy tę ofertę szczególnie do osób, które chcą aktywnie oszczędzać, ale nie mogą sobie pozwolić na zamrożenie środków na lokatach. Konto Silnie Zarabiające jest jednym z najwyżej oprocentowanych na rynku i łączy dwie ważne dla klienta korzyści: wysoki zysk oraz elastyczność w korzystaniu ze środków, bo wypłaty z konta nie powodują utraty naliczonych odsetek.? ? mówi Piotr Stankiewicz, Kierownik ds. Produktów Depozytowych i Lokacyjnych Meritum Banku.
Konto Zarabiające można otworzyć online, korzystając z formularza dostępnego na stronie www.meritumbank.pl oraz w placówkach Banku.

Więcej informacji na temat nowej oferty kont osobistych na stronie www.meritumbank.pl oraz www.konto.meritumbank.pl.

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :