Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Wyższa emerytura z Alior Bankiem!

2 czerwca 2011

Alior Bank, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadził do swojej oferty konto oszczędnościowo-emerytalne. Jest to pierwszy produkt na rynku, przeznaczony do długoterminowego oszczędzania, z gwarancją stałego oprocentowania przez cały okres umowy. Dzięki wysokiemu oprocentowaniu ? nawet do 6% ? konto umożliwia oszczędzanie dodatkowych środków na przyszłą emeryturę.

Konto oszczędnościowo-emerytalne jest skierowane do osób, które planują zabezpieczyć swoją przyszłość na emeryturze bądź zamierzają systematycznie odkładać nawet drobne sumy pieniędzy na inny cel taki jak remont mieszkania, zakup samochodu, sfinansowanie edukacji czy zabezpieczenie przyszłości dzieci. Biorąc pod uwagę zróżnicowane potrzeby klientów, Bank przygotował dwa warianty oszczędzania: produkt 5-letni, na którym oprocentowanie wynosi 5% w skali roku oraz 10-letni – oprocentowany 6% w skali roku.

W obu przypadkach oprocentowanie jest stałe przez cały okres oszczędzania, a minimalna miesięczna składka, potrzebna do otwarcia konta, wynosi zaledwie 50 złotych. Co ważne, 100% środków wpłacanych przez klientów, jest przeznaczane na oszczędności. W zależności od swoich aktualnych potrzeb i możliwości, klienci mogą w dowolnym momencie dokonać nadpłaty lub zawiesić wpłaty składek na okres pół roku. W razie rezygnacji z produktu po upływie 24 miesięcy (w przypadku wariantu 5-letniego) lub 48 miesięcy (wariant 10-letni) klient otrzyma równowartość odłożonej kwoty bez odsetek.

Więcej informacji o koncie oszczędnościowo emerytalnym:  wyzsza-emerytura.aliorbank.pl


Środki możesz otrzymać nawet w 1 dzień.
Do 150 tys. zł dostaniesz bez poręczycieli i zabezpieczeń.
Spłatę rat możesz bezpłatnie zawiesić nawet na 3 miesiące.
Możesz także skorzystać z konsolidacji.
Dla emerytów i pracowników sfery budżetowej
przygotowaliśmy ofertę specjalną.

 

RRSO dla pożyczki w wysokości 8000 zł spłacanej w 12 równych ratach oraz dla pożyczki w wysokości 1000 zł spłacanej w 96 równych ratach miesięcznych z uwzględnieniem wszystkich opłat i kosztów związanych z udzieleniem pożyczki i kosztami ubezpieczenia na życie wynosi odpowiednio 29,82% i 24,12%. Wysokość rat i ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Wysokość rat, oprocentowanie oraz inne warunki oferty – wg stanu na 15 marca 2011 roku

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :