Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Wypłać gotówkę na stacji Orlen

22 lipca 2010

Stacje PKN ORLEN rozpoczęły świadczenie usługi Visa cash back, znajdując się tym samym wśród ponad 22 tys. placówek detalicznych w Polsce oferujących tę usługę. Z wygodnej, bezpiecznej i oszczędzającej czas wypłaty gotówki w kasie przy okazji płacenia za paliwo czy zakupy debetową kartą Visa można już skorzystać na ponad 1330 stacjach ORLEN i Bliska należących do spółki PKN ORLEN.
REKLAMA
W najbliższych miesiącach  planowane jest wdrożenie usługi Visa cash back na stacjach franczyzowych należących do sieci PKN ORLEN.   

?Jesteśmy zadowoleni z udostępnienia usługi Visa cash back naszym klientom przed okresem wakacyjnym, gdy tak wielu posiadaczy kart Visa podróżuje i zatrzymuje się na stacjach sieci ORLEN i Bliska?  stwierdził Leszek Kurnicki, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN ORLEN. ?Visa cash back jest dodatkową usługą i udogodnieniem dla licznej rzeszy posiadaczy debetowych kart Visa odwiedzających nasze stacje w celu zatankowania, zakupów w sklepie czy skorzystania z innych usług. Dzięki możliwości otrzymania do 200 zł w bezpiecznym miejscu przy płaceniu kartą klienci jeszcze chętniej odwiedzać  będą stacje ORLEN i Bliska?.

Na stacjach ORLEN i Bliska oferujących tę usługę zostały umieszczone symbole Visa cash back ? stacje zostały także wyposażone w bilonownice z logo Visa cash back.  

Z usługi Visa cash back mogą korzystać posiadacze blisko 11 mln debetowych kart Visa wydanych w Polsce przez 12 instytucji. Są to w porządku alfabetycznym: Bank Zachodni WBK, BPS ? Bank Polskiej Spółdzielczości, BRE Bank , Citi Handlowy, FM Bank, ING Bank Śląski, LUKAS Bank, mBank, MultiBank, PKO Bank Polski, SKOK oraz Volkswagen Bank Polska.

Usługa Visa cash back umożliwia wygodne, bezpieczne i oszczędzające czas wypłacanie jednorazowo do 200 zł w placówkach handlowo-usługowych ? np. na stacjach paliw, w sklepach, supermarketach czy restauracjach podczas płacenia za codzienne zakupy debetową kartą Visa.

?Rozpoczęcie świadczenia usługi Visa cash back w największej sieci detalicznej stacji paliw ORLEN i Bliska zlokalizowanych w całym kraju oznacza znaczące rozszerzenie dostępności tej przydatnej usługi, także w mniejszych miastach i miejscowościach, gdzie bankomatów jest bardzo mało, albo w ogóle ich nie ma? ? stwierdził Jakub Kiwior, dyrektor Visa Europe w Polsce. ?Jestem przekonany, że wielu klientów stacji PKN ORLEN doceni wygodny i bezpieczny dostęp do ciągle potrzebnej gotówki, a nowa usługa zachęci ich również do tego, by używali kart właśnie do płatności? ? dodał Jakub Kiwior.

Placówki detaliczne oferujące gotówkę z kasy często są zlokalizowane w niewielkich miejscowościach, w których nie ma ani jednego bankomatu ? natomiast w wielu z nich jest sklep spożywczy albo stacja paliw ORLEN lub Bliska oferujące dostęp do gotówki.

Z usługi Visa cash back można skorzystać niezależnie od kwoty zakupu opłacanego kartą ? nie ma znaczenia, czy wyniesie ona 30 zł, czy 250 zł. Z tej formy wypłaty gotówki można przy tym korzystać wielokrotnie w ciągu dnia ? za każdym razem, gdy płacimy debetową kartą Visa za zakupy w punktach oznaczonych logo Visa cash back.

Placówki handlowo-usługowe oferujące usługę Visa cash back można najłatwiej zlokalizować (na liście i na mapie Polski) dzięki regularnie aktualizowanej wyszukiwarce zamieszczonej na stronie www.visa.pl/cashback.

źródło: Visa Europe

Tagi:

Podobne artykuły :