Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Wielka i szybka Biznes Pożyczka w Meritum Banku

30 marca 2011

Meritum Bank podwyższył maksymalną kwotę Biznes Pożyczki aż do 300.000 zł oraz wydłużył okres kredytowania do 96 miesięcy. Obecnie, aby starać się o pożyczkę bez zabezpieczeń majątkowych, wystarczy już 12 miesięcy prowadzenia działalności gospodarczej.

Od 29 marca br. Meritum Bank wprowadził zmiany w Biznes Pożyczce oferowanej osobom fizycznym prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą. Podwyższeniu uległa maksymalna kwota pożyczki ? aż do 300.000 zł bez poręczycieli oraz zabezpieczeń majątkowych. Jednocześnie Bank zaoferował Klientom jeden z najdłuższych na rynku okresów spłaty niezabezpieczonej pożyczki dla przedsiębiorców ? do 96 miesięcy.

?Przygotowując produkty dla przedsiębiorstw banki głównie skupiają się na parametrach produktu.  W Meritum Banku równie ważny jest proces jak i jakość dostarczanych usług. Połączenie sprawności procesowej oraz koncentracji na rynku mikro przedsiębiorców umożliwia udostępnienie klientom do 300 tys. zł na rachunku nawet w 48 godzin.? – mówi Daniel Klinkosz, Kierownik Zespołu ds. rozwoju produktów dla przedsiębiorstw w Meritum Banku.

Biznes Pożyczka udzielana jest na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą, np. na zakup towarów, na poprawę płynności finansowej, na zakup środków trwałych, czy na połączenie zobowiązań kredytowych. Bank nie wymaga dokumentów potwierdzających wykorzystanie środków z pożyczki.

?Dodatkowym atutem Biznes Pożyczki w Meritum Banku jest udzielanie jej bez zbędnych formalności ? Bank nie wymaga zaświadczeń z Urzędu Skarbowego i ZUS, prognoz finansowych czy biznes planu. Co więcej, Klient może otrzymać pożyczkę do kwoty 20.000 zł na podstawie oświadczenia o osiąganych dochodach? ? dodaje Daniel Klinkosz.

O pożyczkę może ubiegać się każda osoba fizyczna, która prowadzi działalność gospodarczą przynajmniej od 12 miesięcy, rozliczająca się z Urzędem Skarbowym w dowolnej formie przewidzianej przez prawo. Ponadto Bank nie pobiera opłaty za rozpatrzenie wniosku oraz oferuje bardzo korzystne oprocentowanie.

Meritum Bank przygotował również specjalną ofertę Biznes Pożyczki ? pożyczka na oświadczenie do 150.000 zł dla lekarzy, stomatologów, weterynarzy, architektów, notariuszy, radców prawnych, adwokatów oraz biegłych rewidentów. Pożyczka przyznawana jest bez przedstawiania dokumentów finansowych, zaświadczeń z Urzędu Skarbowego oraz ZUS. Aby ubiegać się o finansowanie wystarczy, aby Klient złożył dowód osobisty wraz z drugim dokumentem ze zdjęciem, zaświadczenie o wpisie do Ewidencji Działalności Gospodarczej oraz oświadczenie o wysokości osiąganego dochodu.

Więcej informacji na www.meritumbank.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi: ,

Podobne artykuły :