Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Więcej na koncie oszczędnościowym w BNP Paribas Fortis

9 listopada 2010

Od dzisiaj BNP Paribas Fortis proponuje nowym klientom oprocentowanie nominalne konta oszczędnościowego na poziomie 5,8 proc. To, co dodatkowo wyróżnia ofertę banku to gwarancja utrzymania tego oprocentowania przez rok.

5,8 proc. ? takie promocyjne, nominalne oprocentowanie w skali roku gwarantuje bank do kwoty 15 tys. zgromadzonych na Koncie oszczędnościowym ?Więcej?. Środki ponad tę kwotę oprocentowane będą na poziomie 4 proc. Odsetki na koncie kapitalizowane są każdego dnia roboczego. Klienci, którzy zdecydują się na otwarcie takiego konta będą mogli korzystać z nielimitowanych, bezpłatnych przelewów z konta oszczędnościowego na rachunek osobisty ROR.

? Gwarantujemy klientom wyższe oprocentowanie przez 12 miesięcy. Po upływie tego terminu oprocentowanie zmieniane jest automatycznie na standardowe, zgodne z tabelą oprocentowania na dany dzień ? mówi mówi Piotr Dąbrowski, dyrektor Departamentu Rozwoju Oferty dla Klienta Indywidualnego w BNP Paribas Fortis. Nasze konta pozwalają na wpłacanie i wypłacanie z nich środków bez opłat.

Ofertę Konta oszczędnościowego ?Więcej? BNP Paribas zaoferuje nowym klientom. Bank promuje swoją ofertę w ramach nowej kampanii ?Dla tych, którzy lubią mieć więcej?. W trakcie trwania kampanii, pierwszych 450 klientów, którzy otworzą konto osobiste, zasilą konto oszczędnościowe kwotą co najmniej 1000 zł oraz będą posiadali kartę debetową MasterCard, otrzyma iPoda Shuffle 2 GB.

www.bnpparibasfortis.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :