Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Whisky MO ?R ? najmocniejsza inwestycja na rynku

20 maja 2010

Najlepsza whisky na świecie butelkowana w ramach prestiżowej serii kolekcjonerskiej ? to inwestycja Whisky MO ?R dostępna w Wealth Solutions. Szacowana stopa zwrotu wynosi 30 procent rocznie.


Whisky MO ?R to znacznie więcej niż tylko inwestycja w unikalne trunki. To starannie opracowana strategia. Kapitał inwestorów zostanie wykorzystany do zakupu beczek najlepszej szkockiej whisky single malt wyprodukowanej głównie przez destylarnie od lat nie prowadzące działalności. Taka whisky jest najbardziej poszukiwana i ceniona przez kolekcjonerów i koneserów, a zakup dużych ilości w beczkach to gwarancja najniższej ceny. Zakupiona whisky zostanie zabutelkowana w ramach prestiżowej serii MO ?R opracowanej przez World Whisky Index.

–  Najlepsze szkockie whisky single malt zabutelkowane w jednolity, ekskluzywny sposób to gratka dla kolekcjonerów i wyrafinowanych konsumentów na całym świecie. To oni będą za kilka lat kupować whisky z której dzisiaj zbudujemy Państwa portfele inwestycyjne. Inwestycja whisky MO ?R to strategia która nie opiera się na spekulacji ale na żelaznych prawach podaży i popytu. Świetnie rozumieją to klienci którzy zainwestowali z naszą pomocą w wino i teraz liczą zyski ? mówi Krzysztof Maruszewski, Dyrektor Działu Inwestycji Alternatywnych w Wealth Solutions S.A.

Marka MO ?R (w języku gaelickim MO ?R oznacza ?moje złoto?) to efekt kilku lat pracy zespołu World Whisky Index ? partnera Wealth Solutions w zakresie inwestycji w whisky. To rozbudowany projekt, na który składa się m.in. sposób butelkowania whisky oraz strategia promocji marki wśród finalnych odbiorców produktu. ? Kolekcjonerzy i konsumenci zwracają uwagę nie tylko na treść, a więc jakość samej whisky, lecz także na formę czyli sposób jej dostarczenia na rynek. Seria MO ?R została zaprojektowana tak, by zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta. Wysoka cena butelek w sprzedaży detalicznej to jednocześnie zysk dla inwestorów którzy biorą udział w budowie kolekcji  ? mówi Michel Kappen, twórca World Whisky Index.

Inwestycja Whisky MO ?R dostępna jest w Wealth Solutions tylko do 18 czerwca. Minimalne zaangażowanie jednego inwestora to 5 tysięcy euro. Inwestycja Whisky MO ?R, podobnie jak inne produkty Wealth Solutions, dostępna jest online lub u wybranych doradców finansowych.

źródło:
Wealth Solutions
www.wealth.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :