Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Wealth Solutions stawia na branżę farmaceutyczną

5 stycznia 2010

Starzenie się społeczeństw krajów rozwiniętych i wzrost nakładów na ochroną zdrowia na rynkach wschodzących ? to zjawiska korzystne dla firm z branży farmaceutycznej. Dla inwestorów wierzących w dobre perspektywy tego sektora Wealth Solutions przygotowała propozycję inwestycyjną Top Medica.
Dodatkowo, wszyscy inwestorzy mogą wziąć udział w konkursie TrafWIG, w którym można wygrać 500 tysięcy złotych.

Top Medica opiera się na indeksie Dow Jones STOXX 600 Health Care skupiającym 36 europejskich firm farmaceutycznych, z których znaczna część (tak jak Novartis, GlaxoSmithKline czy AstraZeneca) prowadzi swoją działalność na całym świecie. Do wyboru są dwa warianty produktu różniące się poziomem gwarantowanego kapitału po zakończeniu okresu odpowiedzialności oraz udziałem we wzroście indeksu.

W pierwszym wariancie inwestor po trzech latach otrzyma zwrot 95 procent zainwestowanej składki powiększonej o 35-65 procent udziału we wzrośnie indeksu Dow Jones STOXX 600 Health Care. W wariancie drugim udział w zysku wynosi od 70 do 130 procent, a poziom gwarancji to 80 procent zainwestowanej składki po zakończeniu okresu odpowiedzialności. Początkowa wartość indeksu zostanie odczytana 9 lutego 2010 roku, a wartość końcowa to średnia z wartości na koniec każdego z czterech kwartałów w ostatnim roku inwestycji.

Top Medica dostępna jest online na www.wealth.pl oraz u wybranych doradców finansowych w ramach subskrypcji trwającej do 1 lutego 2010 roku. Minimalna składka to 5 tysięcy złotych. Produkt oferowany jest w formie grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie w Towarzystwie Ubezpieczeń na Życie EUROPA SA. Dzięki temu finalny zysk z inwestycji będzie zwolniony z podatku od zysków kapitałowych.

www.wealth.pl

Tagi: , ,

Podobne artykuły :