Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Wakacyjna oferta lokat w EUR i USD w Alior Banku

9 lipca 2010

Od początku lipca podwyższone zostało oprocentowanie depozytów w EUR i USD.  Dzięki wprowadzonym zmianom oferta lokat walutowych w Alior Banku jest obecnie jedną z najatrakcyjniejszych na rynku.

Alior Bank przygotował dla swoich klientów specjalną ofertę lokat na wakacje.
Zmianie uległo oprocentowanie lokat 6- i 12-miesięcznych w EUR. Obecnie wynosi ono odpowiednio: 2% (6M) i 2,5% (12M). Podniesiono również oprocentowanie depozytów 3-, 6- i 12-miesięcznych w USD. Obecnie wynosi ono odpowiednio: 1,5% (3M), 1,9% (6M) i 2% (12M).

Aby założyć lokatę wystarczy 200 EUR lub 200 USD. Można ją otworzyć w dowolnym oddziale banku, przez Internet lub telefonicznie. Warunkiem zawarcia umowy lokaty jest wskazanie numeru rachunku ROR lub Konta Oszczędnościowego w danej walucie, prowadzonego przez Alior Bank, którego klient jest posiadaczem lub pełnomocnikiem. Osoby, które nie posiadają jeszcze rachunku ROR w Alior Banku, a chciałyby skorzystać z nowej oferty, mogą w prosty sposób – bez wychodzenia z domu – przez Internet i za pomocą kuriera założyć rachunek osobisty w Alior Banku lub podpisać umowę ramową bezpośrednio w jednym z oddziałów banku.

Alior Bank oferuje klientom, którzy planują aktywnie spędzić letni urlop, konta osobiste z bezpłatnymi wypłatami z bankomatów na świecie, a także Pakiet Assistance ?Pomocni fachowcy? z szerokim zakresem usług w podróży samochodem na terenie państw Unii Europejskiej. Klienci Alior Banku moją także dostęp do rachunków osobistych prowadzonych
w 11 walutach obcych.

Więcej informacji o ofercie depozytów w Alior Banku:
http://www.aliorbank.pl/pl/klienci_indywidualni/lokaty

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :