Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

W Raiffeisen Banku produkty hipoteczne bez prowizji

21 lipca 2010

Do końca sierpnia kredyty i pożyczki hipoteczne w Raiffeisen Banku udzielane są bez prowizji tym osobom, które skorzystają z ubezpieczenia na życie. Do momentu wypłaty ostatniej transzy kredytu obowiązuje karencja w spłacie kapitału. Raiffeisen Bank Polska nie pobiera prowizji przygotowawczej w przypadku kredytów i pożyczek hipotecznych które zostaną przyznane do końca sierpnia 2010 r. Z zerowej stawki mogą skorzystać ci klienci, którzy zdecydują się za pośrednictwem banku na zakup polisy na życie w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Uniqa. Rezygnacja z ubezpieczenia na życie powoduje naliczenie prowizji w wysokości 3,5%.


Bank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom również tych klientów, którzy poszukują dodatkowych środków finansowych na wyposażenie kupowanego na rynku pierwotnym mieszkania. Przy wyposażeniu nieruchomości w elementy trwale z nią związane bank, obliczając wskaźnik LTV, przyjmuje przyszłą wartość nieruchomości. Co więcej, do momentu wypłaty ostatniej transzy, każdy klient korzysta z karencji w spłacie kapitału.

Z miesiąca na miesiąc notujemy coraz wyższą sprzedaż kredytów hipotecznych. W pierwszym półroczu około 80% z nich stanowiły kredyty denominowane w euro. Warto jednak zaznaczyć, że z naszej oferty mogą skorzystać jedynie osoby zamożniejsze, które miesięcznie osiągają co najmniej 3.000 zł dochodu netto. Klienci mogą liczyć na sprawne rozpatrzenie wniosku i szybką decyzję, promocyjny brak prowizji przygotowawczej oraz na dodatkową kwotę kredytu, która pozwoli zaadaptować nowy lokal? ? powiedział Adam Proń, Dyrektor Departamentu Bankowości Osobistej w Raiffeisen Bank Polska.

Kredyty hipoteczne w Raiffeisen Bank Polska należą do najatrakcyjniejszych na rynku pod względem wysokości kosztów ponoszonych przez klienta. W zestawieniu z 6 lipca sporządzonym przez analityków firmy doradztwa finansowego Gold Finance kredyt w euro (równowartość 350 tys. zł i 100% LTV) znalazł się na 2. miejscu. Również przy niższej kwocie kredytu denominowanego w euro i mniejszym poziomie LTV oferta banku lokuje się wśród trzech najlepszych na rynku.

W pierwszym półroczu br. wartość produktów hipotecznych sprzedanych przez Raiffeisen Bank Polska sięgnęła 225 mln zł i była trzykrotnie większa niż w całym 2009 r.

www.raiffeisen.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :