Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Union Investment TFI dopłaci 1% do inwestycji

10 lutego 2016

Ruszyła promocja Union Investment TFI dla nowych inwestorów: „UniLokata plus dopłata”. Zasady są proste: wystarczy na 100 dni wpłacić 10 000 zł do subfunduszu UniLokata. Po tym okresie inwestor otrzyma nie tylko cały zysk wypracowany przez zarządzającego, ale także dodatkowy 1% netto. Bez haczyków i gwiazdek. Promocja potrwa do 31 marca.

UniLokata istnieje od 2012 roku. W momencie swojego debiutu była pierwszym na rynku rozwiązaniem pieniężnym o liniowej wycenie, skierowanym – ze względu na niską pierwszą wpłatę w wysokości 100 zł – do szerokiego grona odbiorców. Na przestrzeni ostatnich lat UniLokata stała się jednym z najpopularniejszych funduszy w swojej grupie, a w 2015 r. dołączyła do grona „miliarderów”. Na koniec grudnia aktywa subfunduszu wynosiły ponad 1,4 mld zł.

– Tak duża popularność UniLokaty to pochodna bezpiecznej strategii, atrakcyjnych stóp zwrotu oraz niskiego oprocentowania depozytów bankowych. W minionym roku subfundusz wypracował 2,12% zysku – mówi Hanna Maciejewska, dyrektor regionalny ds. sprzedaży detalicznej w Union Investment TFI.
Celem promocji „UniLokata plus dopłata” jest zachęcenie osób, które dotychczas miały styczność wyłącznie z lokatami bankowymi do pogłębienia swojej wiedzy na temat funduszy inwestycyjnych i zainwestowania środków za ich pośrednictwem.

– UniLokata inwestuje w wysokiej jakości obligacje przedsiębiorstw, które cieszą się najwyższą wiarygodnością kredytową. Dzięki temu jest w stanie zachować wysoki poziom bezpieczeństwa, bardzo ważny dla osób, które nie lokowały dotąd środków w funduszach inwestycyjnych. Inną zaletą UniLokaty jest liniowa wycena. Dzięki niej wahania jednostki uczestnictwa, a tym samym wartości inwestycji w czasie, są minimalne – wyjaśnia Hanna Maciejewska. – Dodatkową zachętą dla inwestorów do wypróbowania UniLokaty może być utrzymujące się środowisko niskich stóp procentowych w Polsce, na skutek którego oprocentowanie lokat bankowych jest mało atrakcyjne – dodaje.

Aby skorzystać z promocji, należy w okresie jej trwania (tj. od 8 lutego do 31 marca 2016 r.) otworzyć rejestr on-line – korzystając z formularza dostępnego na stronie www.unilokataplus.pl – lub osobiście, w Punkcie Obsługi  Klienta  Union  Investment  TFI  S.A. w Warszawie. Warunkiem otrzymania bonusowego 1% zysku netto jest niedokonywanie w ciągu 100 dni zmian na rejestrze subfunduszu. Wypłacając środki przed upływem 100 dni inwestor nie skorzysta w promocji, ale zyska tyle, ile wypracował subfundusz do dnia wypłaty.

www.union-investment.pl
logo_unioninvestment

Tagi: , , , ,

Podobne artykuły :