Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

UniFundusze.pl ? wejdź do akcji przez Internet

28 listopada 2009

Union Investment TFI uruchomiło internetową platformę do zawierania umów na inwestowanie w fundusze online. Towarzystwo postawiło na wygodę klientów ? zawarcie umowy odbywa się bez wychodzenia z domu. Klient wypełnia wniosek na stronie internetowej, a umowę bezpłatnie dostarcza mu kurier w uzgodnionym terminie.
Dodatkowo, wszystkie operacje na nowo otwartych rejestrach są zwolnione z opłat.

Nowa platforma jest dostępna pod adresem http://unifundusze.pl/public/index?ref=2011. Chcąc otworzyć rejestr, wystarczy wypełnić wniosek Online i czekać na telefon od kuriera, który w uzgodnionym z klientem terminie dostarczy umowę do podpisu. Kolejnym krokiem jest aktywacja umowy na inwestowanie przez Internet oraz internetowe składanie zleceń.

? Oprócz wygody, jaką daje możliwość zawarcia umowy  online, naszą platformę wyróżnia ?zasada 3B?, czyli: bez prowizji, bezpośrednio, bezpiecznie ? mówi Agnieszka Padzik-Wołos, Zastępca Dyrektora ds. Marketingu i Komunikacji, odpowiedzialna za projekt w Union Investment TFI. ? Dużym atutem naszej oferty ? oprócz rzeczywistego zawarcia umowy za pośrednictwem Internetu ? jest brak prowizji za nabycia oraz zamiany / konwersje, dokonywane na nowych rejestrach internetowych.  Dodatkowo, internetowi klienci towarzystwa otrzymają wsparcie ze strony naszego Centrum ds. Relacji z Klientami. Będą również bezpośrednio otrzymywać  informacje rynkowe, przygotowywane przez naszych specjalistów.
Bezpieczeństwo danych przesyłanych przez inwestorów za pośrednictwem platformy zapewniamy poprzez klucze szyfrowania oraz dedykowaną politykę prywatności uczestników w tym zakresie.? ? podsumowuje Agnieszka Padzik-Wołos.

logo_unioninvestmentUnion Investment TFI S.A.
www.union-investment.pl


Przejdź do spisu treści ponad 1200 porad finansowych zawartych na portalu ,

Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Tagi: , ,

Podobne artykuły :