Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Udane wakacje z Visa Euro

4 sierpnia 2010

Na wakacje Kredyt Bank proponuje podróżującym kartę debetową Visa Euro. Wszystkie transakcje są rozliczne bezpośrednio w euro, bez przewalutowania, wydanie karty jest bezpłatne, a jej obsługa kosztuje 1 euro miesięcznie.

Karta Visa Euro wydawana jest bezpłatnie do rachunków a’vista w tej walucie. Transakcje rozliczane są bezpośrednio w euro, bez przewalutowania, a poza strefę euro, w tym również w Polsce, są przeliczane po kursie Visa i obciążają rachunek a’vista w euro. Dzienne limity wypłat bezgotówkowych wynoszą maksymalnie 8 000 euro, a gotówkowych 2000 euro.
” Z roku na roku obserwujemy, że Polacy coraz częściej używają kart, szczególnie podczas wakacyjnych wyjazdów. To jedna z najbezpieczniejszych form płatności, nie mówiąc już o wygodzie, ponieważ nie musimy martwić się wymianą waluty. Według NBP stale rośnie liczba kart debetowych na polskim rynku, w samym I kwartale br. liczba kart w Polsce wzrosła o 210 tys. i osiągnęła łączną wielkość 22,2 mln szt.” – mówi Monika Nowakowska, Dyrektor Biura Public Relations Kredyt Banku.

Kartą Visa Euro można dwa razy w miesiącu, bez prowizji, pobrać pieniądze z dowolnego bankomatu w kraju i za granicą. Klienci mogą również bezpłatnie pobierać gotówkę w krajowej sieci bankomatów Kredyt Banku oraz Cash4You – niezależnie od liczby wypłat. Do rachunku są wydane maksymalnie 4 karty, których ważność to 2 lata.
Do karty można wykupić ubezpieczenie od rabunku gotówki pobranej w bankomacie, nieuprawnionego użycia karty oraz ubezpieczenie zakupu dokonanego kartą i ubezpieczenie „najniższa cena”.

Ponadto, w razie zgubienia lub zniszczenia karty, bank za opłatą dostarczy klientowi nową kartę we wskazane przez niego miejsce pobytu. Dotychczas Bank wydał ok.3561 sztuk takich kart.

www.kredytbank.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :