Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Ubezpieczenie inwestycyjne Złota Inwestycja II w ofercie Alior Banku

3 listopada 2010

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie klientów Alior Banku ubezpieczeniem-inwestycyjnym Złota Inwestycja informujemy, że do 30 listopada 2010 potrwają zapisy na drugą edycję inwestycji.

?Złota Inwestycja II? to ubezpieczenie oferowane Klientom Alior Banku w ramach Grupowego Ubezpieczenia na Życie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym wspólnie z Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie Ergo Hestia SA. Do ubezpieczenia inwestycyjnego mogą przystąpić klienci Alior Banku w wieku od 18 do 70 lat. Ubezpieczenie inwestycyjne gwarantuje zwrot 100% zainwestowanego kapitału w dacie zapadalności.

Klienci Alior Banku przystępujący do ubezpieczenia oprócz szeregu korzyści prawno-podatkowych uzyskują ochronę ubezpieczeniową, w tym zabezpieczenie na wypadek zgonu w wysokości 10% wartości początkowej inwestycji, nie więcej niż 10 000 PLN. Ubezpieczenie ?Złota Inwestycja II? zawiera także część inwestycyjną, dzięki której Klient w okresie dwóch i pół roku ma możliwość zarabiania na wzrostach i spadkach cen złota, dzięki wykorzystywaniu strategii inwestycyjnej Gold TrendVol. Co ważne inwestycja jest tak skonstruowana, że klienci nie ponoszą ryzyka kursowego, dzięki temu kurs USD/PLN nie ma wpływu na realny poziom stopy zwrotu.

Charakterystyka strategii:
Strategia Gold Trendvol (Strategia Trendu) polega na badaniu trendu i zmienności z miesięczną częstotliwością, aby na tej podstawie określić kierunek inwestycji oraz zaangażowanie w indeks SPDR Gold Trust (Indeks). Określenie kierunku przyszłych zmian indeksu SPDR Gold Trust (Indeks) pozwala na  generowanie dodatnich wyników zarówno w sytuacji wzrostu wartości Indeksu, jak i spadku. Strategia posiada wbudowany mechanizm kontroli ryzyka, który zmniejsza lub zwiększa poziom ekspozycji w Indeksie w zależności od aktualnego poziomu zmienności. Dzięki temu strategia pozwala na dostosowanie się do bieżących warunków rynkowych oraz umożliwia osiągnięcie pozytywnych wyników będących nadwyżką ponad bezpieczną stopę w sposób najbardziej efektywny, tzn. zarówno na rynkach wzrostowych, jak i spadkowych.

Deklaracje przystąpienia do ubezpieczenia można składać w placówkach Banku do 30 listopada 2010 r. Minimalna wartość zapisu to 3 000 PLN, a opłata początkowa wynosi max 1,50%. Ubezpieczenie ?Złota Inwestycja II? dostępne jest w połączeniu z atrakcyjnie oprocentowanymi lokatami w programie ?Razem Zyskujesz?.

www.aliorbank.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :