Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Ubezpieczenie-inwestycyjne ?Inwestycja w Platynę? w ofercie Alior Banku

31 stycznia 2012

Do 17 lutego 2012 roku trwają zapisy na grupowe ubezpieczenie-inwestycyjne ?Inwestycja w Platynę? dla klientów Alior Banku. Osoby, które przystąpią do ubezpieczenia będą miały możliwość zarabiania na rosnących cenach platyny. Inwestycja trwa do 17 września 2014 roku i posiada 100% gwarancję kapitału w dacie zapadalności. 

Jak jest skonstruowana inwestycja?

?Inwestycja w Platynę? to ubezpieczenie na życie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym inwestującym w Bankowe Papiery Wartościowe emitowane przez Alior Bank SA oferujące 100% ochronę kapitału w Dniu Wykupu oraz dodatkowe pakiety ubezpieczeniowe ING. Inwestor partycypuje w 65-75% we wzroście ceny Platyny do czasu, gdy cena ta osiągnie 135% Poziomu Początkowego  (Bariera) w którymkolwiek momencie inwestycji. Jeżeli Bariera zostanie osiągnięta, Partycypacja wynosi 17,5-25%. Ostateczna wartość poziomów Partycypacji zostanie ustalona przez Emitenta najpóźniej w Dniu Emisji i ogłoszona w formie komunikatu. Maksymalny zysk nie jest ograniczony oraz nie występuje ryzyko kursowe.

Inwestycja dostępna jest dla klientów Alior Banku w wieku powyżej 18 lat. Minimalna wartość zapisu to 3.000 PLN.  Deklaracje przyjmowane są w placówkach Banku. Ubezpieczenie ?Inwestycja w Platynę? dostępne jest w połączeniu z atrakcyjnie oprocentowanymi lokatami w promocji ?Razem Zyskujesz? i ?Większy Zysk 4?. Dodatkowo klienci mogą wybrać dogodny dla siebie pakiet ubezpieczeniowy.

www.aliorbank.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi: , ,

Podobne artykuły :