Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Ubezpieczenie Interrisk z PEŁNYM assistance

25 sierpnia 2010

Europ Assistance Polska we współpracy z InterRisk S.A. Vienna Insurance Group opracowała nowy wariant ubezpieczenia komunikacyjnego wraz z assistance. Wariant PEŁNY różni się zakresem usług od dostępnych na rynku wariantów PODSTAWOWEGO I ROZSZERZONEGO.

PEŁNY wariant ubezpieczenia wraz z assistance zapewni klientom InterRisk S.A. Vienna Insurance Group pomoc w sytuacji awarii pojazdu, jego kradzieży lub wypadku. W razie konieczności Europ Assistance Polska zapewni holowanie pojazdu do miejsca wskazanego przez Ubezpieczonego w promieniu do 200 km od miejsca zdarzenia.

Ponadto, Ubezpieczonym przysługuje pomoc w usprawnieniu pojazdu na miejscu lub samochód zastępczy do 7 dni w sytuacji awarii i do 14 dni w razie wypadku lub kradzieży. Jeżeli zdarzenie ma miejsce z dala od miejsca zamieszkania, PEŁNY wariant ubezpieczenia  zapewni zakwaterowanie w hotelu lub transport Ubezpieczonego do miejsca zamieszkania bądź docelowego miejsca podróży. W ramach oferowanego assistance, klienci InterRisk S.A. Vienna Insurance Group mogą liczyć na odbiór pojazdu po naprawie lub jego złomowanie. Dodatkowo Ubezpieczonym przysługuje dowóz paliwa a także organizacja zmiennika kierowcy, gdy ten w wyniku nagłego zachorowania lub wypadku nie będzie mógł kontynuować podróży.

Klienci decydujący się na PEŁNY wariant ubezpieczenia komunikacyjnego z assistance otrzymają również całodobowy dostęp do infolinii motoryzacyjnej, podróżniczej, medycznej i prawnej.

Więcej informacji na:
www.europ-assistance.pl

Grupa Europ Assistance, twórca idei assistance i założyciel tej branży na świecie, powstała w 1963 roku. Dziś jest jednym z liderów w zakresie kompleksowych usług assistance – niesienia natychmiastowej pomocy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w każdym miejscu na świecie. Corocznie Grupa Europ Assistance interweniowała w blisko 11 milionach spraw, w  208 krajach na 5 kontynentach.
Działalność Grupy Europ Assistance obejmuje szeroko rozumianą pomoc assistance przede wszystkim w czterech dziedzinach: Podróż, Zdrowie, Samochód, Dom i Rodzina. Jednym z priorytetowych obszarów jej wzrostu jest stałe rozszerzanie palety usług z zakresu assistance medycznego, uwzględniających zmieniające się preferencje klientów oraz trendy społeczno-demograficzne, wynikające m.in. z postępującej urbanizacji, wzrostu mobilności społeczeństwa oraz rosnącej średniej długości życia.
Więcej informacji na temat Europ Assistance można znaleźć na stronach: www.europ-assistance.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :