Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków dostępne na Inseco.pl

31 stycznia 2011

Market ubezpieczeniowy Inseco.pl po raz kolejny odpowiedział na potrzeby klientów internetowych. Już teraz wyjeżdżając na zimowe ferie w Tatry, w delegację do Trójmiasta, czy posyłając dziecko do szkoły możesz kupić ubezpieczenie szybko i bezpiecznie, we własnym domu.


Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków możesz dopasować do swoich potrzeb wybierając jeden z przygotowanych zakresów:

* ubezpieczenie w podróżach krajowych np. krajowe wyjazdy na weekend, ferie, wczasy oraz pielgrzymki i wyprawy edukacyjne;

* ubezpieczenie w drodze do pracy i z pracy oraz w trakcie pracy np. delegacje;

* ubezpieczenie 24h na dobę, zapewniające ochronę na całym świecie.

W ofercie internetowego marketu ubezpieczeniowego Inseco.pl znalazła się ochrona przed najpopularniejszymi ryzykami: świadczenia z tytułu uszczerbku na zdrowiu, śmierci ubezpieczonego wskutek nieszczęśliwego wypadku, świadczenia z tytułu następstw zawału serca lub udaru mózgu. W trakcie wybierania najkorzystniejszego ubezpieczenia można też rozszerzyć pakiet o wypadki związane z amatorskim uprawianiem sportów.

Kolejnym atutem oferty jest możliwość ubezpieczenia jednocześnie do 20 osób w wariancie grupowym, który premiowany jest preferencyjnymi składkami. Ponieważ w Inseco.pl znaleźć można oferty kilku ubezpieczycieli, polisę zawrzeć można dla każdego, bez względu na wiek.

– W nowej ofercie ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków dostępnych jest obecnie 10 ofert. Do ubezpieczycieli Signal Iduna Polska oraz Inter Polska wkrótce dołączą kolejni, a  wachlarz produktów wzrośnie dwukrotnie – mówi Krystian Wesołowski, wicedyrektor działu ubezpieczeń w Blue Media S.A.

Internetowy market ubezpieczeniowy Inseco.pl oferuje ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe (nieruchomości) i turystyczne oraz NNW. Inseco.pl umożliwia porównanie cen i zakup wybranej polisy z podpisem elektronicznym w całości przez internet. W markecie można też ubezpieczyć nieruchomość z cesją na bank, a także zamówić przypomnienie o kończącej się polisie kupionej w innym miejscu.

Właścicielem Inseco.pl jest Blue Media S.A., niezależny multiagent ubezpieczeniowy, nadzorowany przez Komisję Nadzoru Finansowego.

www.BlueMedia.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi: ,

Podobne artykuły :