Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Toyota Bank Polska rozbudowuje portfolio o lokaty jednodniowe

16 kwietnia 2010

Lokaty jednodniowe Toyota Bank, to krótkoterminowe inwestycje, które pozwalają efektywnie zarządzać własnymi pieniędzmi. Toyota Bank Polska wprowadza do swojej oferty Plan depozytowy +19 w skład, którego wchodzą lokaty, którym odsetki naliczane są co 1, 2 lub 3 dni, odpowiednio o 4%, 4,4% i 4,6% w skali roku.

Jednodniowa lokata to najnowszy produkt, jaki pojawił się w ofercie banku i jest uzupełnieniem jego portfolio w skład, którego wchodzi ponad 19 innych produktów oszczędnościowych.

Rozszerzenie oferty banku, który oferuje najlepsze konta internetowe*, to odpowiedź na coraz większe zapotrzebowanie na dynamiczne i zyskowne lokowanie środków. Jedną z głównych zalet lokat jednodniowych jest brak konieczności zamrażania pieniędzy na dłuższy czas. Ponadto klient może szybko wycofać środki poprzez zamknięcie lokaty, bez ponoszenia strat w postaci już wypracowanych odsetek.

Rozbudowując portfolio swoich produktów Toyota Bank Polska utrwala swój wizerunek nie tylko banku samochodowego, ale także instytucji dającej możliwość wybrania jednego z wielu produktów lub usług finansowych pozwalających w krótkiej i dłuższej perspektywie na bardzo płynne i zyskowne zarządzanie swoimi pieniędzmi.

Nasz produkt kierujemy do osób, które chcą bezpiecznie inwestować swoje oszczędności przy jednoczesnej natychmiastowej, wysokiej stopie zwrotu. Chcemy wyróżnić się dość wysokim oprocentowaniem lokat z Planu depozytowego +19 oraz elastycznością związaną z kapitalizacją odsetek ? powiedział Ireneusz Wojciechowski, dyrektor dep. bankowości elektronicznej w Toyota Bank Polska.

Zakładając lokatę, klient banku otrzymuje z odsetek dokładnie tyle ile obiecuje bank, a więc 4%, 4,4% lub 4,6% w skali roku, w zależności od czasu trwania lokaty. Ma on także aż trzy możliwości związane ze sposobem kapitalizacji lokaty, a więc faktycznej wypłaty odsetek. Osoba zakładająca lokatę może wybrać opcję, aby lokata nie przedłużała się automatycznie. Może także zdecydować, aby odsetki od lokaty powiększały kapitał lub przekazywane były automatycznie na rachunek właściciela.

Nasi klienci są średnio i dobrze sytuowani, dlatego też minimalna kwota depozytu wynosi 5000 zł. Taka kwota depozytu automatycznie umożliwia korzystanie z promocji ?Gdy kartą obracasz, kasa sama wraca? ? podsumowuje Wojciechowski.

Wszystkie lokaty w ramach Planu depozytowego +19 można zakładać za pośrednictwem systemu bankowości internetowej Toyota Bank Polska.
* według rankingu kont osobistych i internetowych Gazety Wyborczej z 22 marca 2010 r.


Informacja o banku:
Toyota Bank Polska S.A. prowadzi działalność na krajowym rynku od 2000 roku. W 2002 bank uruchomił także działalność leasingową w spółce Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Oferta banku skupia się głównie wokół finansowania zakupu samochodów Toyota. Usługi banku skierowane są zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. W 2007 roku bank uruchomił platformę bankowości elektronicznej. Oferta banku została rozszerzona o konta osobiste i oszczędnościowe, lokaty, pożyczki i karty płatnicze, a także systemy obsługi poprzez internet, telefon i SMS.

www.toyotabank.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi: , , ,

Podobne artykuły :