Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Telewizor LCD do kredytu hipotecznego w Home Broker

13 kwietnia 2010

Klient, który za pośrednictwem Home Broker zaciągnie kredyt mieszkaniowy może otrzymać w prezencie telewizor LCD. To jeden z elementów wiosennej promocji w oddziałach pośrednika. Na prezenty mogą też liczyć kupujący nieruchomości.

Przy zaciągnięciu kredytu hipotecznego na wybraną nieruchomość klient Home Broker może otrzymać telewizor LCD. Z promocji może skorzystać każdy, kto zdecyduje się na uczestnictwo w programie szybkiej spłaty kredytu. Polega on na odkładaniu co miesiąc określonej kwoty w programie Pareto II. Zaoszczędzoną kwotę można przeznaczyć na spłatę pozostałej części zadłużenia hipotecznego w momencie, gdy ta zrówna się z odłożoną sumą. Pareto to grupowe ubezpieczenie na życie i dożycie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym TU na Życie Europa SA, oferowane przez TU na Życie Europa SA. Warunki ubezpieczenia dostępne są w placówkach Home Broker Doradcy Finansowi.

Klient ma do wyboru telewizor z przekątną ekranu 19, 32 i 36 cali. Wielkość ekranu uzależniona jest od wysokości kredytu i miesięcznej składki. Dla przykładu, telewizor z przekątną 19 cali można otrzymać już przy zaciągnięciu kredytu na kwotę 225 tys. zł i składce bieżącej Pareto na poziomie 124 zł miesięcznie.

– Celem wiosennej promocji jest zwrócenie uwagi klientów na ofertę atrakcyjnego finansowania zakupu nieruchomości w oddziałach Home Broker ? mówi Aleksandra Łukasiewicz, prezes Home Broker Doradcy Finansowi.

Telewizor LCD to nie jedyny prezent, jaki w ramach promocji może otrzymać klient pośrednika. Osoba, która kupi lub sprzeda nieruchomość korzystając ze standardowych warunków pośrednictwa Home Broker otrzyma w prezencie atrakcyjny ekspres do kawy.

– Zależy nam na satysfakcji klientów z usługi doradczej świadczonej przez Home Broker. Chcemy, aby polecali nas swoim znajomym ? mówi Aleksandra Łukasiewicz. ? Jednocześnie szybko rosnąca sprzedaż pozwala nam na korzystanie z coraz bardziej rozbudowanych narzędzi marketingowych ? dodaje.

Home Broker jest największym pośrednikiem na rynku obrotu nieruchomościami mieszkaniowymi. W 2010 roku planuje obsłużyć 8 tysięcy klientów. Firma świadczy unikalną, zintegrowaną usługę doradztwa związanego z zakupem nieruchomości i wyborem finansowania. Każdy klient od samego początku obsługiwany jest przez dwóch doradców ? finansowego oraz specjalistę ds. rynku nieruchomości. Na usługę składa się m.in. analiza potrzeb i przygotowanie oferty nieruchomości, analiza sytuacji finansowej, wybór finansowania, rachunek ekonomiczny całej inwestycji oraz obsługa prawna transakcji. W jednym miejscu klient może kupić mieszkanie idealnie dopasowane do swoich potrzeb, uzyskać najkorzystniejszy kredyt na sfinansowanie transakcji, a także ubezpieczyć lokal. Teraz dodatkowo odebrać prezent.


logo_homebroker_0źródło:
Home Broker
www.homebroker.pl


Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :