Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Świąteczne promocje w Open Finance

11 grudnia 2010

Firma Open Finance przygotowała dla swoich klientów świąteczne upominki w postaci nowych promocji. W ofercie pojawił się nowy produkt inwestycyjny, Lokata Mikołajkowa i usługa cash back w kartach płatniczych.

Dla wszystkich zainteresowanych atrakcyjnym pakietem oszczędnościowym, eksperci z Open Finance przygotowali specjalną ofertę świąteczną, która łączy w sobie 3 miesięczną lokatę (oprocentowanie 9,72% netto w skali roku, co uwzględniając dzienną kapitalizację odsetek i brak tzw. ?podatku belki? odpowiada 12% na tradycyjnej lokacie), program regularnego inwestowania z gwarancją kapitału (Lucro lub Libra) oraz umożliwia otrzymanie prezentu. Do końca roku na klientów czekają Telewizory Samsung LCD Full HD 40?, konsole XBOX360 z technologią Kinect, PSP 3004, mini wieże Samsung oraz kamery Toshiba.

Dla klientów, którzy preferują lokaty oferowane za pośrednictwem OpenOnline, Open Finance przygotował ofertę mikołajkową. W dniach od 5 do 7 grudnia 2010 roku klienci będą mogli założyć ?Lokatę Mikołajkową?, której oprocentowanie wynosi 5,28%, co uwzględniając dzienną kapitalizację odsetek i brak tzw. ?podatku belki? odpowiada 6,6% na tradycyjnej lokacie. Warto podkreślić, że wszystkie lokaty oferowane za pośrednictwem openonline.pl są objęte gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.  

Grudzień  to tradycyjnie miesiąc zwiększonych wydatków związanych z zakupem prezentów oraz przygotowaniem Świąt. Specjalnie na tą okazję, Open Finance wzbogacił wszystkie karty kredytowe i debetowe użytkowników OpenOnline w bezpłatną usługę Cash Back. Dokonując transakcji kartami Keep It Simple klient otrzymuje zwrot 1% wydanej kwoty. Świąteczna promocja potrwa do 31 stycznia 2011 roku i będzie dostępna zarówno dla obecnych, jak i nowych posiadaczy kart płatniczych OpenOnline.

źródło: Open Finance
www.open.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Podobne artykuły :