Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Sprawdź – jak nowocześnie zarządzać inwestycjami

4 lipca 2011

Chciałbyś aktywnie inwestować, ale uważasz, że to zbyt skomplikowane? Już nie. Wystarczy, że zdecydujesz się na zarządzanie inwestycjami przez prawdziwych ekspertów. Taką usługę oferujemy Ci w Money Makers.

Zasada jest prosta: Ty określasz strategię, a my ją realizujemy. Przeprowadzamy wszystkie operacje za Ciebie, wybierając z rynku najlepsze propozycje.

Opieramy się na naszej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. Niczym więcej. Żadnych prowizji od instytucji finansowych, żadnych ukrytych powiązań. Masz pewność, że liczy się tylko Twój interes. Przekonaj się sam, otwierając konto DEMO. Zarządzamy inwestycjami już od 40 000 zł.

– W Money Makers Twój interes jest zawsze na pierwszym miejscu. Nasze zasady wynagradzania są czyste i klarowne.

– Posiadasz prawdziwy rachunek inwestycyjny, na którym widzisz Twoje inwestycje. Masz stały dostęp do informacji o kosztach.

– Dzięki nowoczesnemu serwisowi internetowemu masz bieżący dostęp do informacji o Twoich środkach i decyzjach inwestycyjnych. Jeśli z jakiś powodów nie będziesz chciał kontynuować współpracy masz możliwość natychmiastowego przejęcia kontroli nad swoim rachunkiem bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Indywidualne zarządzanie inwestycjami procentuje. Sprawdź!

Tagi:

Podobne artykuły :