Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Przyjazny kredyt mieszkaniowy w Kredyt Banku ? promocyjne warunki i szybka decyzja

16 września 2011

Promocja kredytów mieszkaniowych w Kredyt Banku trwa. Aktualna oferta banku to kredyt bez prowizji, bez wkładu własnego, z niską marżą i szybką decyzją. Przygotowując ofertę ?przyjaznego kredytu hipotecznego? Kredyt Bank zadbał nie tylko o atrakcyjne warunki cenowe kredytowania – obniżył marże, wprowadził 0% prowizji za udzielenie kredytów mieszkaniowych i preferencyjnych kredytów ?Rodzina na swoim? dla wszystkich klientów – ale także o SPRAWNY I WYGODNY PROCES UDZIELENIA KREDYTU.

Klienci czekają na decyzję tylko około tygodnia – czas od złożenia kompletnego wniosku kredytowego do wydania decyzji wynosi 5 dni roboczych.

?Klienci chcą uzyskać decyzję kredytową i pieniądze w krótkim, przewidywalnym terminie, tak aby spokojnie planować zawarcie transakcji. Rozumiemy te oczekiwania i traktujemy klientów jak partnerów, jednocześnie systematycznie pracujemy nad optymalizacją procesu udzielania kredytów? ? powiedziała Agnieszka Nachyła, Dyrektor Departamentu Marketingu Bankowości Hipotecznej w Kredyt Banku.

Lista dokumentów wymaganych do uzyskania kredytu jest krótka, a część z nich, jak na przykład odpis z ksiąg wieczystych, czy wyciąg z KRS, może być wydrukowana z baz elektronicznych. Współpracujący z Kredyt Bankiem pośrednicy finansowi podkreślają też, że proces udzielenia kredytu w KB wyróżnia się elastycznością, a bank nie stawia wygórowanych warunków, które byłyby dla klientów trudne do spełnienia.
Bank zapewnia też bezpośredni, szybki kontakt z pracownikami banku odpowiedzialnymi za obsługę kredytów w zakresie odpowiedzi na wszelkie pytania czy realizacje dyspozycji klientów.

Klienci i eksperci z branży kredytowej bardzo pozytywnie odbierają ofertę Kredyt Banku. Według TotalMoney : ?Kredyt Bank konsekwentnie modernizuje swoją ofertę detaliczną, w tym unowocześnia propozycje kredytowe. Pierwsze efekty widać już w odświeżonych ofertach kredytu gotówkowego oraz hipotecznego. Niska cena (brak prowizji), elastyczne warunki spłaty (okres kredytowania 40 lat) przy jednoczesnym finansowaniu do 100% wartości nieruchomości (czyli bez wkładu własnego!) sprawiają, że jest to jedna z najatrakcyjniejszych, dostępnych na rynku ofert. Śmiało można zarekomendować tę propozycję.?

www.kredytbank.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :