Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Promocje w bankowości osobistej Polbanku

16 lipca 2010

Zwrot opłaty za prowadzenie rachunku i bezpłatne wypłaty gotówki z bankomatów na całym świecie ? to zmiany w ofercie Bankowości Osobistej Polbanku. Od początku lipca klienci bankowości osobistej w Polbanku mogą korzystać z całkowicie darmowego rachunku gotówkowego. Warunkiem zwolnienia z opłaty za prowadzenie rachunku jest wykonanie w ciągu miesiąca co najmniej 3 transakcji kartą debetową na łączną kwotę przynajmniej 1500 zł.

Opłata zostanie zwrócona w kolejnym miesiącu. Promocja trwa do końca roku. Ponadto, w celu ułatwienia dostępu do gotówki zagranicą, Polbank umożliwił darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie do końca wakacji.

?Zależy nam, aby nasi klienci cieszyli się urlopem i nie martwili kosztami wypłat gotówki z zagranicznych bankomatów? ? mówi Tomasz Sobociński, Kierownik Działu Bankowości Osobistej Polbank EFG ? ?Uznaliśmy też, że wszystkich, którzy aktywnie korzystają z karty debetowej będziemy premiować zwrotem opłaty za prowadzenie rachunku. Mamy nadzieję, że dzięki temu nasza oferta stanie się atrakcyjniejsza.?

Bankowość Osobista Polbank EFG to odrębna linia usług finansowych dla klientów, którzy posiadają aktywa o wartości powyżej 75 tys. zł na dowolnych produktach depozytowych i inwestycyjnych. Podstawowym kontem dla klientów Bankowości Osobistej jest Rachunek Bankowości Osobistej, który jako jedyny na rynku jest oprocentowany zmiennie, odwzorowując stawkę WIBOR 1M. Dla salda powyżej 10 tys. zł jest to WIBOR 1M+2,25%, czyli obecnie 5,87%. Bankowość Osobista zapewnia najwyższą jakość obsługi, efektywne zarządzanie oraz stałą opiekę nad inwestycjami. Do dyspozycji klientów wydzielone są odrębne stanowiska obsługi w oddziałach oraz dedykowani doradcy.

Z Bankowości Osobistej w Polbanku korzysta obecnie ponad 27 tys. klientów.

źródło: Polbank EFG
www.polbank.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi: ,

Podobne artykuły :