Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Promocja kredytu gotówkowego w Kredyt Banku

19 marca 2010

Wiosenny Happy Week – Kredyt Bank rozpoczął 10-dniową promocję kredytu gotówkowego i rachunku Ekstrakonto. Bank chce w tym okresie udzielić 10.000 kredytów gotówkowych.

Od 16 do 29 marca br. Kredyt Bank udziela kredytu gotówkowego bez prowizji i opłaty za rozpatrzenie wniosku o udzielenie kredytu. Oferta przeznaczona jest dla posiadaczy rachunku Ekstrakonto.

Nowi klienci, którzy otworzą w ciągu dwóch tygodni Ekstrakonto z deklaracją wpływów, przez 3 miesiące nie będą ponosić opłat za jego prowadzenie.

– W 2009 roku przeprowadziliśmy cztery akcje promocyjne Happy Week, w trakcie których sprzedaliśmy prawie 40 tys. kredytów gotówkowych. Liczymy, że w tym roku sprzedaż gotówek wzrośnie o ponad 20 proc. – powiedziała Anna Dąbkowska z Departamentu Bankowości Detalicznej Kredyt Banku.

Akcję wspiera kampania reklamowa pod hasłem ?Na wiosnę prezentujemy kredyty bez prowizji?, realizowana w rozgłośniach ogólnopolskich i lokalnych oraz internecie (wyszukiwarki i witryny tematyczne).

Kredyt gotówkowy jest udzielany na okres do 5 lat, maksymalnie można pożyczyć 100 000 zł. Od pożyczających niższe kwoty – do 20 tys. – bank nie wymaga zabezpieczeń. Oprocentowanie może być zmienne lub stałe, w zależności od okresu kredytowania. Spłata następuje w ratach równych lub malejących.

Ekstrakonto w Kredyt Banku jest kompleksowym produktowym finansowym. Łączy w sobie ofertę rozliczeniową, depozytową i kredytową. Do rachunku wydawane są karty płatnicze (Visa i MasterCard) z możliwością skorzystania z ubezpieczenia od rabunku gotówki pobranej w bankomacie lub od nieuprawnionego użycia karty. Poza tradycyjnymi placówkami bankowymi klienci mają dostęp do rachunku przez telefon i internet – KB24, sieć ponad 5700 bezpłatnych bankomatów, SMS.

www.kredytbank.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :