Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Prawdziwe ubezpieczenie na życie za niewielkie pieniądze

30 marca 2011

Wielu z nas sądzi, że polisa na życie to luksus, na który stać tylko nielicznych. Tymczasem dziś można kupić dobre ubezpieczenie nawet za kilkadziesiąt zł miesięcznie. Jak wynika z badań społecznych 83% Polaków uważa, że człowiek odpowiedzialny powinien być ubezpieczony na życie.

Tymczasem polisę posiada tylko co piąty z nas. Dlaczego tak się dzieje? Jedną z ważniejszych przyczyn tej sytuacji jest przeświadczenie, że ubezpieczenia są drogie. Niewielu z nas wie jednak, że od pewnego czasu dostępne są polisy, dla których minimalna składka wynosi nie 100 ale np. 40 zł. Przykładem takiego ubezpieczenia jest ?Ochrona+? oferowana przez ING Życie.

?Nasze nowe ubezpieczenie jest dostępne dla każdego, ponieważ ma wyjątkowo niską składkę. Przykładowo, 35-letnia kobieta zapłaci jedynie 45 zł miesięcznie za 5-letnie ubezpieczenie na sumę 250.000 zł, wypłacaną w razie śmierci lub całkowitej niezdolności do pracy i samodzielnej egzystencji. To samo ubezpieczenie w przypadku 30-letniego mężczyzny kosztuje 73 zł miesięcznie.? ? tłumaczy Adam Gawryła, Menedżer ds. Produktów w ING Życie. ?Ponadto ważną cechą Ochrony+ jest możliwość regulowania wysokości sumy ubezpieczenia ? zarówno w górę jak i w dół. Dzięki temu, jeśli potrzebujemy wysokiego zabezpieczenia ? np. w związku z zakupem mieszkania na kredyt ? możemy zwiększyć kwotę ubezpieczenia.

Jeśli natomiast spłacimy kredyt lub po prostu tak wysoka ochrona nie jest nam już potrzebna ? możemy obniżyć sumę, stosownie do własnych potrzeb?.
Ubezpieczenie ?Ochrona+? można kupić na 5 lat lub dłużej, a ING Życie gwarantuje, że w tym czasie składka nie ulegnie zmianie. Polisa zapewnia finansowe wsparcie w razie śmierci, całkowitej niezdolności do pracy i samodzielnej egzystencji oraz czasowej niezdolności do pracy. Ponadto ubezpieczenie można rozszerzyć o dodatkową ochronę np. na wypadek ciężkiej choroby, takiej jak np. nowotwór złośliwy lub zawał serca, a także wsparcie finansowe w razie pobytu w szpitalu i operacji.

www.ingzycie.pl

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Podobne artykuły :