Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Pożyczka hipoteczna w Meritum Banku

6 września 2010

Meritum Bank wprowadza pożyczkę hipoteczną dla osób fizycznych. Oferta kredytowa przedstawiona klientowi w ciągu pierwszego spotkania z doradcą, a wszystkie formalności związane z ustanowieniem hipoteki przenoszone są na bank. Dzięki nowej ofercie Meritum Banku klient posiadający nieruchomość będzie mógł  uzyskać środki na dowolny cel lub spłacić swoje kredyty w innych bankach. Maksymalna kwota pożyczki to nawet 300 tys. zł, przy czym dla każdego klienta jest określana indywidualnie i zależy od oceny zdolności kredytowej oraz wartości nieruchomości.  


?Chcąc sprostać coraz wyższym wymaganiom klientów przygotowaliśmy łatwo dostępną pożyczkę. Jej główną zaletą jest możliwość podpisania umowy pożyczki przez klienta nawet w ciągu jednego dnia. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby Bank załatwił formalności w imieniu klienta. Dotyczy to między innymi ustanowienia hipoteki na nieruchomości oraz zorganizowania jej wyceny przez niezależnych rzeczoznawców majątkowych?? mówi Wojciech Rudzki, Kierownik ds. Kredytów Zabezpieczonych w Meritum Banku.  

Pożyczkobiorca nie musi angażować własnych środków, ponieważ wszystkie opłaty i prowizje są kredytowane. Spłata pożyczki może zostać rozłożona na okres od 2 do 20 lat. Pożyczka udzielana jest w złotówkach, a jej oprocentowanie jest zmienne. Dodatkowo, klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z wcześniejszą spłatą pożyczki oraz kosztów związanych z ubezpieczeniem pożyczki do czasu wpisu hipoteki na rzecz Banku.   

W ramach oferty pożyczki hipotecznej klient ma możliwość skorzystania z ubezpieczenia spłaty pożyczki. Dzięki temu klient uzyskuje dodatkowe zabezpieczenie spłaty pożyczki na wypadek całkowitej i trwałej niezdolności do pracy. Składka ubezpieczenia przez pierwsze 36 miesięcy trwania umowy jest kredytowana, a w dalszym okresie jest pobierana wraz z ratą.   

Nowa pożyczka hipoteczna dla klientów indywidualnych to kolejna w ostatnim czasie innowacja wprowadzona przez Meritum Bank. Klienci banku jako pierwsi na rynku uzyskali niedawno możliwość sprawdzenia on-line swojej historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej. Posiadacz konta w Meritum Banku może także on-line negocjować oprocentowanie lokat oraz kursy wymiany walut. Klienci mogą również skorzystać z ?Klik kredytu? – kredytu gotówkowego na dowolny cel, udzielanego całkowicie on-line. Dodatkowo, bank wprowadził jeden z najlepiej oprocentowanych na rynku rachunków oszczędnościowych z dzienną kapitalizacją odsetek pod nazwą MeritumKonto Silnie Zarabiające. Każdy klient może otworzyć dowolną liczbę takich rachunków, co nie jest powszechną praktyką w innych bankach.

źródło: Meritum Bank
www.meritumbank.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :