Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Pakiety medyczne w MultiBanku

30 grudnia 2010

Posiadacze kont osobistych MultiBanku mogą skorzystać z pakietów ubezpieczeniowych, gwarantujących m.in. dostęp do ponad 700 prywatnych placówek medycznych, wizyt u specjalistów bez skierowania oraz szerokiego zakresu badań ambulatoryjnych.

Pakiety medyczne oferowane przez bank dostępne są w wersjach: indywidualnej i rodzinnej oraz wariantach: komfortowym i maksymalnym. Różnią się one zakresem  dostępnych w pakiecie usług m.in. liczbą lekarzy specjalistów (13 w wersji podstawowej i 29 w rozszerzonej) oraz badań laboratoryjnych i diagnostycznych (130 w wariancie podstawowym, 270 w rozszerzonym), a także liczbą osób objętych ubezpieczeniem.


–  Na szczególną uwagę, w ramach oferowanych przez bank ubezpieczeń medycznych, zasługuje wersja rodzinna. W odróżnieniu od ofert obecnych na rynku, cena za pakiet rodzinny nie ulega zmianie niezależnie od liczby osób objętych ubezpieczeniem. To rozwiązanie szczególnie atrakcyjne dla klientów, którzy posiadają bardziej liczną rodzinę ? wyjaśnia Tomasz Raczyński, naczelnik wydziału produktów ubezpieczeniowych MultiBanku.

Ponadto,  zakres pakietów medycznych MultiBanku gwarantuje dostęp do internisty maksymalnie w ciągu 24 godzin oraz lekarza specjalisty w ciągu maksymalnie 5 dni. W ramach oferty umawianie na wizyty odbywa się 24 godziny na dobę za pośrednictwem specjalnie dedykowanej dla klientów MultiBanku infolinii. Jej pracownicy zapewniają również fachowe porady w kwestii wyboru odpowiedniego specjalisty oraz doraźne konsultacje medyczne.

– Wszyscy pracownicy telefonicznego centrum rezerwacji to specjaliści z wykształceniem medycznym, nadal praktykujący w zawodzie. Na infolinii dyżurują m.in. wykwalifikowane pielęgniarki i ratownicy medyczni ? mówi Raczyński.

Wyróżnikiem oferty jest także nielimitowany dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu. W wersji maksymalnej  także wizyty domowe nie podlegają żadnym ograniczeniom. Zakres pakietu uwzględnia również szczepienia przeciwko grypie, prowadzenie ciąży niezależnie od stanu jej zaawansowania oraz zabiegi ambulatoryjne (w tym chirurgiczne np. szycie rany czy zdejmowanie szwów) w jednej z ponad 700 placówek medycznych w całym kraju.

– Ponadto, jeżeli w danym momencie nie będzie możliwe zapewnienie usługi w placówce objętej pakietem klient może z niej skorzystać u dowolnego lekarza i otrzymać refundację kosztów (zgodnie z ustalonymi limitami)? dodaje Tomasz Raczyński.

Ubezpieczenia medyczne dostępne są dla wszystkich posiadaczy rachunków indywidualnych MultiBanku. Właściciele MultiKont mogą je sprawnie zamówić za pośrednictwem internetowego systemu transakcyjnego, pod numerem multilinii oraz w placówkach banku. Następnie miesięczne składki automatycznie pobierane są bezpośrednio z rachunku posiadacza abonamentu.  

Informacje dodatkowe:

PAKIET KOMFORTOWY

* Indywidualny 69 / 59* zł

* Rodzinny 159 / 149* zł

PAKIET MAKSYMALNY

* Indywidualny 99 / 89* zł

* Rodzinny  239 / 219* zł

* – cena dla klientów Aquarius Intensive

Ubezpieczenie zapewnia:

* Dostęp do ponad 700 placówek w całej Polsce

* Całodobową ogólnopolską rezerwacje terminów wizyt lekarskich, badań i innych świadczeń dostępnych w ramach umowy ubezpieczenia;

* 24-godzinną informację o usługach i świadczeniach  zdrowotnych dostępnych w ramach umowy ubezpieczenia

* Nielimitowany dostęp do konsultacji lekarskich dostępnych w ramach wybranego wariantu ubezpieczenia

* Nielimitowany dostęp lekarzy podstawowej opieki medycznej

* Nielimitowany dostęp lekarzy specjalistów

* Gwarancję dostępności usług lekarza internisty w ciągu 24 h i lekarzy specjalistów do 5 dni roboczych

* Wizyty domowe

* Diagnostykę laboratoryjną

* Badania biochemiczne, hematologiczne, immunologiczne  i szereg innych

* Prowadzenie ciąży niezależnie od stanu jej zaawansowania

* Szczepienie przeciwko grypie

źródło: www.MultiBank.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Podobne artykuły :