Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

O 10% wyższe odsetki z lokaty w Meritum Banku

20 maja 2010

W związku z dużym zainteresowaniem Klientów, Meritum Bank wydłużył do końca sierpnia specjalną ofertę depozytową dla osób, które wraz z założeniem lokaty z dzienną kapitalizacją odsetek zdecydują się na otworzenie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Każdy Klient, który razem z lokatą założy MeritumKonto Zarabiające otrzyma o 10% wyższe odsetki z lokaty.

Dzięki udziałowi w promocji, Klient uzyska dodatkową premię w wysokości 10% odsetek od założonego depozytu. Wystarczy po otwarciu lokaty założyć MeritumKonto Zarabiające i wykonać jeden przelew zewnętrzny z rachunku. Lokaty z dzienną kapitalizacją odsetek dostępne są w wygodnym, w 100% internetowym procesie. Chcąc założyć lokatę, Klient wypełnia formularz dyspozycji, znajdujący się na stronie www.meritumbank.pl.

Przykładowo, zakładając roczną lokatę na 10 000 zł Klient otrzyma 523,22 zł z odsetek oraz dodatkowo 52,32 zł, dzięki udziałowi w promocji ?Z rachunkiem nadal korzystniej”. Łączny zysk z lokaty wyniesie więc aż 575,54 złotych.

MeritumKonto Zarabiające jest połączeniem rachunku rozliczeniowego z rachunkiem oszczędnościowym. Założenie i prowadzenie konta, jak również przelewy internetowe są bezpłatne. Dodatkowo, środki na rachunku są oprocentowane aż 5,5% w skali roku dla kwot powyżej 10 tys. PLN. Zakładając rachunek Klient otrzymuje pełną funkcjonalność e-bankingu, w tym, uruchomioną w ostatnim czasie usługę sprawdzenia swojej historii kredytowej zgromadzonej w BIK, a także możliwość doładowania telefonów czy utworzenia specjalnego konta dla dziecka, które jest pod pełną kontrolą posiadacza rachunku.

Dodatkową korzyścią jest fakt, iż w ramach e-bankingu Klient ma podgląd do wszystkich lokat dotychczas założonych w Banku.

Chcąc skorzystać z promocji, Klient powinien w okresie jej trwania, tj. do 31 sierpnia br. założyć dowolną lokatę z dzienną kapitalizacją odsetek oraz otworzyć MeritumKonto Zarabiające, a także wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.promocja.meritumbank.pl.

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi: ,

Podobne artykuły :