Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Nowości produktowe w Idea Banku

8 marca 2011

Idea Bank wprowadził do oferty konta internetowe zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób fizycznych. Jedynym z nich jest Konto Firma To Ja – najtańsze konto firmowe w Polsce. Po raz pierwszy na polskim rynku dostępne jest połączenie rachunku firmowego i osobistego, zupełnie bez opłat.

Konto Firma To Ja to pierwszy darmowy rachunek rozliczeniowy. Za otwarcie i prowadzenie rachunku, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, wydanie i obsługę karty płatniczej oraz wszystkie przelewy przez internet klienci nie ponoszą żadnych opłat. Do tej pory właściciele firm mogli za darmo robić przelewy internetowe do ZUS-u lub urzędów skarbowych, ale i tak na koniec miesiąca musieli zapłacić za przelewy przez internet do innego banku, wypłaty z bankomatów lub korzystanie z karty.

W ramach Konta Firma To Ja klient może zarządzać równolegle środkami uzyskanymi z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej, jak i tymi uzyskanymi z innych źródeł. W ten sposób na bieżąco je kontroluje. W Idea Bank kwestie finansów przedsiębiorcy traktowane są na równi z finansami osobistymi.

Zakładanie konta Firma To Ja odbywa się w prosty, szybki, a zarazem bezpieczny sposób. Aby otworzyć Konto Firma To Ja, wystarczy wypełnić wniosek online. Następnie kurier dostarcza klientowi umowę do podpisania. Co najważniejsze, klienci mogą mieć dostęp do swoich rozliczeń księgowych. To także pierwsze w Polsce konto z obsługą księgową. Dodatkowo, dla Klientów, którzy zdecydują się na proponowane konto dokonywać regularnych wpłat, Idea Bank przygotował specjalny wariant rachunku ? Konto Firma To Ja z prezentem, z możliwością wyboru prezentu dla firmy klienta.

W najnowszej ofercie, w pakiecie z rachunkami rozliczeniowymi, klienci znajdą też ofertę rachunków oszczędnościowych z możliwością zysku 4% w skali roku.

Lokata Gwarantowana ? jedyna lokata na rynku z gwarancją stałego oprocentowania, z dzienną kapitalizacją odsetek.

6% w skali roku jak na tradycyjnej lokacie (4,85% z dzienną kapitalizacją) to pewność jaką daje klientom Lokata Gwarantowana. Oznacza to, że w przypadku zmiany przepisów ordynacji podatkowej w zakresie sposobu zaokrąglania do pełnych złotych kwoty opodatkowania oraz należnego podatku, Idea Bank zobowiązuje się zmienić oprocentowanie lokaty do wysokości 6% w skali roku. Jednym słowem ? każdy klient, który założy lokatę ma zagwarantowane stałe oprocentowanie. Lokatę Gwarantowaną można założyć na 12, 24 lub 36 miesięcy. Wystarczy posiadać wolną kwotę już od 1000 zł.

Dzięki dziennej kapitalizacji inwestycja jest efektywna, a zysk naliczany każdego dnia. Możliwość wysokiego zysku i atrakcyjne oprocentowanie to tylko jeden z wielu atutów lokaty. Jeśli klient posiada oszczędności w kwocie większej niż 15 000 zł, może rozłożyć je na kilka lokat. Zakładanie lokaty odbywa się w bardzo prosty, szybki, a zarazem bezpieczny sposób, bez konieczności podpisywania umowy. Aby założyć Lokatę Gwarantowaną, wystarczy wypełnić wniosek online. Do założenia lokaty nie jest wymagane założenie konta, a sama Lokata Gwarantowana obsługiwana jest przez system bankowości internetowej na stronie www.ideabank.pl.

Lokata Gwarantowana to jedyna taka oferta na rynku. To gwarancja stabilnego zysku 6% w skali roku bez względu na zmiany w przepisach podatkowych. To także satysfakcja z codziennie rosnących odsetek przez okres trwania lokaty.

Jednocześnie Idea Bank przypomina o swojej superofercie dla klientów, którzy posiadają własną firmę ? Lokacie Przedsiębiorczej z oprocentowaniem 10% na 2 miesiące (czyli 8,05% w skali roku jak na tradycyjnej lokacie, z dzienną kapitalizacją). To propozycja lokaty, która premiuje przedsiębiorców, i pierwsza w Polsce oferta, w wypadku której wystarczy posiadać firmę, aby zyskać lepsze warunki lokaty.

źródło: www.ideabank.pl

Tagi: ,

Podobne artykuły :