Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Nowe lokaty dynamiczne i walutowe w bankowości osobistej Polbanku

28 marca 2010

Polbank przygotował nową ofertę depozytową dla klientów bankowości osobistej. Nowością jest Lokata Dynamiczna, która pozwala ulokować oszczędności na 4, 6 lub 12 miesięcy. Uzupełnieniem oferty w złotych jest pakiet lokat w euro oferowanych na okres 1, 3, 6, lub 12 miesięcy.

Lokata Dynamiczna

Środki zdeponowane na lokacie są oprocentowane średnio 6,5% w skali roku. Dynamika tego rodzaju lokat polega na sukcesywnym podnoszeniu oprocentowania z miesiąca na miesiąc ? w zależności od okresu trwania lokaty zmiany wynoszą od 0,25 do 1,75% miesięcznie. Dla lokat założonych do 30 kwietnia 2010 w ostatnim miesiącu do oprocentowania doliczana jest premia, dająca w sumie nawet 14% w skali roku.

Oszczędności mogą zostać wypłacone w dowolnym momencie trwania lokaty, zachowamy wtedy odsetki za każdy pełny miesiąc. Możemy więc traktować lokatę dynamiczną jako miesięczną lokatę odnawialną z bardzo atrakcyjnym oprocentowaniem ? mówi Tomasz Sobociński, kierownik działu Bankowości Osobistej w Polbank EFG. Minimalna kwota depozytu to 50 000 zł.

polbanklokaty2703

Lokaty w euro

Uzupełnieniem oferty lokat złotówkowych jest pakiet lokat w euro. Oferowane są one na okres 1, 3, 6, lub 12 miesięcy. Ich oprocentowanie ? od 2,50 % do 3,55% ? jest obecnie jednym z najwyższych na rynku. Minimalna kwota otwarcia lokaty to 25 tys. euro

Obserwujemy duże zainteresowanie klientów lokatami w euro. Powodem jest aktualny, niski kurs wymiany oraz poszukiwanie bezpiecznych możliwości depozytowych ? dodaje Tomasz Sobociński.

Lokaty terminowe w euro

polbanklokaty2703_2

Bankowość Osobista Polbank EFG to odrębna linia usług finansowych dla klientów, którzy posiadają aktywa o wartości powyżej 75 tys. zł na dowolnych produktach depozytowych i inwestycyjnych. Podstawowym kontem dla klientów Bankowości Osobistej jest Rachunek Bankowości Osobistej, który jako jedyny na rynku jest oprocentowany zmiennie, odwzorowując stawkę WIBOR 1M. Dla salda powyżej 10 tys. zł jest to WIBOR 1M + 2,25%. Do rachunku wydawana jest karta debetowa umożliwiająca bezpłatny dostęp do zgromadzonych oszczędności we wszystkich bankomatach w Polsce. Bankowość Osobista zapewnia najwyższą jakość obsługi, efektywne zarządzanie oraz stałą opiekę nad inwestycjami. Do dyspozycji klientów wydzielone są odrębne stanowiska obsługi w oddziałach oraz dedykowani doradcy. Z Bankowości Osobistej w Polbanku korzysta obecnie ponad 27 tys. klientów.


źródło: Polbank EFG
www.polbank.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :