Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Nowe fundusze w ofercie Alior Banku

29 lipca 2010

Biuro Maklerskie Alior Banku rozszerzyło swoją ofertę o fundusze inwestycyjne zarządzane przez DWS Polska Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA. DWS Polska TFI SA oferuje szeroką paletę produktów, które umożliwiają tworzenie dobrze zdywersyfikowanych portfeli inwestycyjnych przez Klientów o zróżnicowanych oczekiwaniach, co do profilu, dochodu, ryzyka, zasięgu geograficznego, klasy aktywów.


Towarzystwo posiada w swojej ofercie produkty bazujące na określonych trendach rynkowych (np. DWS Zmian Klimatycznych), jak i produkty, które mogą być uznawane za produkty acykliczne (np. DWS Agrobiznes, DWS Gold). Dodatkowo Towarzystwo może zaproponować fundusze wyspecjalizowane w określonym segmencie rynku (fundusze małych, średnich i dużych spółek) oraz fundusze branżowe (np. DWS Nieruchomości i Budownictwa, DWS Infrastruktury i Informatyki).

W ofercie Alior Banku znajduje się Fundusz parasolowy DWS Parasol SFIO o zróżnicowanej polityce i możliwościach inwestycyjnych, w skład którego wchodzi 12 subfunduszy oraz 9 Funduszy Inwestycyjnych Otwartych.

?W ofercie DWS TFI znajduje się kilka ciekawych produktów, które w doskonały sposób uzupełniają ofertę produktową Alior Banku. Wybierając partnerów do współpracy zwracamy uwagę na produkty nowe o niewielkich aktywach w zarządzaniu. Jesteśmy przekonani, że dając Klientom w ofercie duży wybór nowopowstałych funduszy, zwiększamy jednocześnie szansę Klientów na osiąganie interesujących zysków z inwestycji. Statystyka pokazuje, że fundusze o mniejszych aktywach w zarządzaniu mogą się pochwalić lepszymi wynikami inwestycyjnymi, niż fundusze o podobnej polityce inwestycyjnej, ale o dużo większych aktywach. Dlatego w dalszym ciągu na rynku poszukujemy Towarzystw, które w swojej ofercie mają nowe i innowacyjne fundusze inwestycyjne.? ? powiedział Marcin Mierzwa, Z-ca Dyrektora Biura Maklerskiego.

Jednostki uczestnictwa funduszy inwestycyjnych DWS Polska TFI dystrybuowane są poprzez oddziały Alior Banku, jak i za pośrednictwem Systemu Bankowości Internetowej. Możliwość elektronicznej obsługi sprawia, że proces realizacji zleceń jest wygodny i zdecydowanie krótszy niż przy standardowej obsłudze. Dodatkowo, opłata manipulacyjna za nabycie funduszy za pośrednictwem Internetu została obniżona o 25%.

www.aliorbank.pl

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :