Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Nowe fundusze inwestycyjne w BOŚ Banku

12 grudnia 2010

Program Inwestycyjny Banku Ochrony Środowiska to nowy produkt ubezpieczeniowo-inwestycyjny oferowany w formie grupowego ubezpieczenia na życie (we współpracy z Aegon Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie). Klienci, którzy przystąpią do programu, mogą w BOŚ założyć także lokatę terminową na 8 proc.

Program pozwala na połączenie inwestowania za pośrednictwem ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych (UFK) w fundusze inwestycyjne zarządzane przez renomowane TFI z ubezpieczeniem na życie.


Został on stworzony z myślą o osobach, które chcą inwestować systematycznie, w trybie miesięcznym lub rocznym, dopasowując wysokość składek i ich alokację do planowego czasu inwestycji i akceptowanego poziomu ryzyka. Program umożliwia nie tylko otrzymanie zysków znacznie przewyższających zwrot z depozytów, ale umożliwia gromadzenie środków na realizację długoterminowych celów i zamierzeń, w tym do wykorzystania w okresie emerytalnym.

Środki pochodzące ze składek mogą być dowolnie inwestowane w 20 ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych, które lokują 100 proc. pozyskanych aktywów do odpowiednich funduszy inwestycyjnych z oferty: OPERA TFI, IDEA TFI, DWS Polska TFI, PKO TFI, TFI PZU, AEGON Global Asset Management. Do tej pory w ofercie BOŚ Banku znajdowały się fundusze inwestycyjne DWS TFI, OPERA TFI, IDEA TFI i TFI PZU.

Program Inwestycyjny Banku Ochrony Środowiska dostępny jest w dwóch wariantach do wyboru ? 5 i 7-letnim z możliwością wpłat regularnych w dłuższym terminie.

Specjalną premią oferowaną uczestnikom Programu jest dodatkowa lokata. Produkt ten łączy oszczędzanie na wysokooprocentowanej lokacie terminowej z Programem Inwestycyjnym Banku Ochrony Środowiska. Lokata składa się z dwóch części ? depozytowej i ubezpieczeniowo-inwestycyjnej. Część depozytowa to 1 lub 3-miesięczna lokata nieodnawialna z oprocentowaniem stałym wynoszącym 8 proc.
Lokata 1-miesięczna  dostępna jest dla klientów opłacających składki do Programu Inwestycyjnego Banku Ochrony Środowiska z częstotliwością miesięczną. Depozyt 3-miesięczny oferowany jest klientom opłacającym składki w trybie rocznym.

Minimalna wpłata na część depozytową wynosi 2 000 zł, a maksymalna zależna jest od wielokrotności składek opłacanych w ramach Programu Inwestycyjnego.

źródło: BOŚ
www.bosbank.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi: ,

Podobne artykuły :