Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Nowa oferta Alior Banku dla mikroprzedsiębiorstw

15 marca 2012

Alior Bank, który już od ponad trzech lat jest prekursorem wielu istotnych zmian na rynku bankowym, po raz kolejny wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Wiedząc, jak dużą wagę przedsiębiorcy przywiązują do kosztów współpracy z bankiem, przygotował ofertę, dzięki której osoby prowadzące działalność gospodarczą w skali mikro będą mogły bezpłatnie skorzystać z usług, dostępnych do tej pory tylko dla klientów indywidualnych.

Dzięki nowej ofercie klienci biznesowi Alior Banku otrzymają dostęp do bezpłatnej obsługi gotówkowej i bezgotówkowej, bezprowizyjnych przelewów krajowych oraz zagranicznych a także preferencyjnych pożyczek oraz pakietu dodatkowych usług.

?Mikroprzedsiębiorcy oczekują od banków atrakcyjnej oferty podstawowych usług pozwalających efektywnie zarządzać finansami, zbliżonej cenowo do tej jaką mają obecnie do dyspozycji klienci indywidualni. Robimy duży krok, aby spełnić te oczekiwania? – mówi Krzysztof Czuba,  Wiceprezes Zarządu Alior Banku.

Alior Bank zaproponował swoim klientom Rachunek Gotówkowy i Rachunek Inwestycyjny.
W ramach obu rachunków klienci mogą skorzystać z bezpłatnego obrotu gotówkowego, obejmującego wypłaty w oddziałach banku i bankomatach na terenie całego kraju oraz wpłaty
we wrzutniach i placówkach banku. Oba rachunki zapewniają także bezprowizyjną realizację przelewów krajowych i zagranicznych, zlecanych zarówno poprzez System Bankowości Internetowej, jak i w oddziałach.

Prowadzenie Rachunku Gotówkowego jest bezpłatne dla wszystkich, którzy otworzą w Alior Banku konto osobiste dla klientów indywidualnych oraz skorzystają z jednego z wybranych produktów dedykowanych dla klientów biznesowych: ubezpieczenia grupowego, ubezpieczenia majątkowego lub dowolnego produktu kredytowego.

Oferta Rachunków Inwestycyjnych Banku stwarza natomiast mikroprzedsiębiorcom możliwość odkładania środków na przyszłą emeryturę w ramach ubezpieczenia grupowego. Miesięczna składka w wysokości 200 zł, 400 zł lub 1 000 zł za ubezpieczenie jest odprowadzana przez bank
w imieniu klienta. Co ważne, koszty prowadzenia rachunku bankowego podlegają odliczeniu
od przychodu przedsiębiorstwa. Dodatkowo w ofercie znajduje się bezpłatny pakiet Assistance,
a środki zgromadzone na rachunku bieżącym są oprocentowane na poziomie 2% w skali roku.

Mimo, że większość mikroprzedsiębiorców finansuje swoją działalność ze środków własnych,
to jednym z kluczowych oczekiwań wobec banków jest oferta korzystnych warunków kredytowych. Potrzeby te zostały uwzględnione przy konstruowaniu nowej oferty banku. Już teraz przedsiębiorcy mogą skorzystać z oferty specjalnej pożyczki gotówkowej do kwoty 100 000 zł bez zabezpieczeń, w wkrótce oferta Alior Banku dla mikroprzedsiębiorstw zostanie poszerzona
o dodatkowe produkty kredytowe.

Szczegółowe informacje o ofercie są dostępne na stronie www.aliorbank.pl

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :