Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Nowa lokata w ofercie Fortis Banku

5 listopada 2009

Fortis Bank wprowadza do swojej oferty depozytów nową 5-mies. Lokatę Europejską.
Pomimo obserwowanych na rynku obniżek stóp procentowych standardowych depozytów terminowych proponujemy naszym klientom nową, promocyjną lokatę ? mówi Piotr Dąbrowski, dyrektor Departamentu Rozwoju Oferty dla Klientów Indywidualnych w Fortis Banku Polska.
5,25 proc. w skali roku proponuje bank klientom indywidualnym, którzy założą nową 5-mies. Lokatą Europejską. Wyższe oprocentowanie (5,50 proc. w skali roku) mogą zapewnić sobie klienci, którzy ulokują swoje pieniądze na okres 18 miesięcy.

Fortis Bank zmienił oprocentowanie depozytów znajdujących się w stałej, standardowej ofercie: 3-, 6- i 12- i 18?miesięcznych. Od dzisiaj wynosi ono odpowiednio: 4,85 proc., 4,90 proc., 5,30 proc. i 5,50 proc. Wszystkie te lokaty dostępne są dla klientów zarówno w placówkach banku, jak i przez system bankowości internetowej Pl@net.

Nadal atrakcyjne pozostaje oprocentowanie bezpłatnego Konta Oszczędnościowego powiązanego z rachunkiem rozliczeniowo-oszczędnościowym (kontem osobistym), które wynosi 5 proc. Klienci mogą dokonywać bezpłatnych przelewów z tego konta na konto osobiste; liczba bezpłatnych przelewów w miesiącu jest nieograniczona.

Na przełomie października i listopada rozpocznie się kampania, w której bank będzie promował nową Lokatę Europejską już pod nową marką BNP Paribas Fortis.
http://www.bnpparibasfortis.pl/centrum-prasowe/informacje-prasowe-8099.htm

Podobne artykuły :