Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Nowa lokata 9-miesięczna z kapitalizacją dzienną w ofercie Alior Banku

20 maja 2011

Oprocentowanie lokaty wynosi 4,86% w skali roku, co odpowiada oprocentowaniu 6,10% lokaty standardowej. Jest to obecnie jedna z najatrakcyjniejszych ofert depozytów dostępnych na rynku. Oferta jest dostępna do 12 czerwca 2011 r.

Minimalna kwota wpłaty potrzebna do założenia lokaty to tylko 1 000 złotych. Istnieje możliwość otwarcia dowolnej liczby lokat, a w przypadku zerwania lokaty klienci zachowują połowę odsetek.

Klienci Alior Banku mogą otworzyć lokatę w oddziale banku, placówce partnerskiej lub za pośrednictwem systemu bankowości internetowej. Lokatę mogą również założyć osoby, które nie są klientami Alior Banku, wykorzystując w tym celu wniosek typu iLokata.

Oprocentowanie nominalne lokaty wynosi 4,86%, jednak w przypadku ulokowania kwoty, od której – na skutek obowiązujących przepisów w zakresie zaokrąglania podstawy opodatkowania i kwoty podatku – nie jest pobierany podatek od zysków kapitałowych (tzw. podatek Belki), oprocentowanie odpowiada stawce 6,1% na lokacie tradycyjnej. Maksymalna kwota, dla której nie jest pobierany podatek Belki to 18 060 złotych.

Alior Bank oferuje także inne atrakcyjnie oprocentowane lokaty z dzienną kapitalizacją odsetek w złotych.  Lokata na 180 dni jest oprocentowana na 4,35% w skali roku, z kolei dwuletni depozyt jest oprocentowany na 4,9%.

Ofercie lokaty 9-miesięcznej z kapitalizacją dzienną towarzyszy kampania reklamowa w Internecie. Opiera się ona na zasięgowych emisjach bannerów na największych portalach i sieciach reklamowych, masowych e-mailingach oraz kontekstowo pozycjonowanych boxach reklamowych w wyszukiwarce internetowej Google.

Więcej informacji o ofercie lokat z kapitalizacją dzienną: http://www.aliorbank.pl/pl/klienci_indywidualni/lokaty

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :