Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Nowa karta debetowa MasterCard Debit w mBanku

9 lipca 2010

mBank wprowadza kolejną, czwartą już kartę debetową do rachunku eKONTO. Debetówka MasterCard Debit wydawana i prowadzona będzie bezpłatnie. Jeszcze w tym roku w ofercie Banku pojawią się również karty zbliżeniowe z logo Visa payWave, które uzupełnią ofertę zbliżeniowych kart MasterCard PayPass mBanku.


7 lipca br. do oferty mBanku trafiła nowa karta debetowa MasterCard Debit, która – podobnie, jak karta Visa Electron z popularnym wizerunkiem delfina – oferowana jest wraz z eKONTEM. Porównanie nowej karty do Visy Electron mBanku oznacza również, że MasterCard Debit jest kartą bezpłatną. Za jej wydanie, wznowienie oraz użytkowanie Bank nie pobiera prowizji. Nowa karta służy do standardowych płatności gotówkowych i bezgotówkowych, a także transakcji dokonywanych za pośrednictwem kanałów zdalnych – przez internet i telefon.

Karta MasterCard Debit jest czwartą kartą debetową, oferowaną do rachunku eKONTO. W ofercie mBanku nadal pozostają karty Visa oraz wydawane w technologii zbliżeniowej karty MasterCard Debit PayPass i MasterCard Debit Gold PayPass. W ostatnim kwartale 2010 r. mBank zaoferuje Klientom również karty zbliżeniowe, wydawane przez Visę w konkurencyjnej technologii payWave.

Klienci mBanku mają wybór, dlatego sami mogą zdecydować, która karta najlepiej spełni ich oczekiwania – każda z wymienionych debetówek może stać się podstawową kartą do rachunku.

Wierzymy, że nowy produkt umocni w oczach Klientów wizerunek mBanku jako organizacji oferującej podstawowe produkty bankowe bez opłat – mówi Adam Miziołek, naczelnik wydziału produktów podstawowych mBanku. Z naszych badań wynika, że dla 1/3 naszych Klientów ma znaczenie, kto jest wydawcą ich karty. Przez wprowadzenie do oferty kolejnych kart MasterCard dajemy im możliwość wyboru między dwiema bezpłatnymi debetówkami różnych wydawców.

Do tej pory mBank oferował do rachunków karty Visa oraz MasterCard PayPass. Pierwsze karty zbliżeniowe pojawiły się w ofercie w listopadzie ub.r. Od tego czasu wydano ponad 28 tys. debetowych kart PayPass. Dane pokazują, że zamawiali je przede wszystkim Klienci poszukujący nowości technologicznych, dokonujący płatności bezgotówkowych znacznie częściej niż przeciętni użytkownicy.

Karty debetowe mBanku do rachunku eKONTO:

* MasterCard Debit – funkcjonalność: płatności gotówkowe, bezgotówkowe, przez internet i telefon; cena: 0 zł za wydanie, 0 zł za użytkowanie;
* Visa Electron – funkcjonalność: płatności gotówkowe, bezgotówkowe, przez internet i telefon; cena: 0 zł za wydanie, 0 zł za użytkowanie;
* MasterCard Debit PayPass (zbliżeniowa) – funkcjonalność: płatności gotówkowe, bezgotówkowe, przez internet i telefon oraz płatności zbliżeniowe; cena: 0 zł za wydanie, 1,50 zł/mies. za użytkowanie (opłata jest zwracana pod warunkiem dokonania transakcji bezgotówkowych o wartości min. 300 zł/mies.)
* MasterCard Debit Gold PayPass (zbliżeniowa) – funkcjonalność: płatności gotówkowe, bezgotówkowe, przez internet i telefon oraz płatności zbliżeniowe; cena: 0 zł za wydanie, 9,99 zł/mies. za użytkowanie (opłata jest zwracana pod warunkiem dokonania transakcji bezgotówkowych o wartości min. 2000 zł/mies.)

www.mBank.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :