Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Nowa atrakcyjna oferta lokat z kapitalizacją dzienną w Alior Banku

24 sierpnia 2010

Alior Bank podwyższył oprocentowanie lokat z kapitalizacją dzienną. Oferta dotyczy lokat dwuletniej oraz 180-dniowej i obowiązuje od 16 sierpnia do 12 września 2010. Minimalna kwota wymagana do otwarcia lokat wynosi 1000 zł.

Nowe oprocentowanie lokaty dwuletniej wynosi 5,8% w skali roku. W przypadku ulokowania kwoty, od której nie jest pobierany podatek od zysków kapitałowych (tzw. podatek Belki), oprocentowanie odpowiada stawce 7,59% na lokacie tradycyjnej. Lokata 180-dniowa jest natomiast oprocentowana na poziomie 5%, co ? przy analogicznym założeniu ? odpowiada 6,25% na lokacie standardowej.

Dzięki kapitalizacji dziennej oszczędności zdeponowane na lokacie dwuletniej do kwoty 13 980 zł oraz na lokacie 180-dniowej do kwoty 17 770 zł są zwolnione z podatku Belki.
Osoby, które zdecydują się na założenie lokaty, mają zagwarantowane stałe oprocentowanie przez cały okres trwania lokaty. Ponadto, w razie zamknięcia lokaty przed terminem, klienci otrzymują połowę zgromadzonych odsetek.

Osoby korzystające już z usług Alior Banku, mogą otworzyć lokatę za pośrednictwem bankowości internetowej, telefonicznej, w dowolnym oddziale lub placówce partnerskiej Alior Banku.
Osoby niebędące jeszcze Klientami Alior Banku, zapraszamy do dowolnego oddziału, placówki partnerskiej lub na stronę internetową, na której mogą złożyć wniosek o iLokatę 180-dniową bez wychodzenia z domu.

www.aliorbank.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi: ,

Podobne artykuły :