Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Nordea Gwarant-Sektora Paliwowego

14 marca 2009

Oferta Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A powiększa się o nowy produkt strukturyzowany z gwarancją kapitału. Nordea Gwarant ? Sektora Paliwowego dostępny jest od 9 marca br. we wszystkich placówkach Banku Nordea oraz w sieci sprzedaży Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.


Nordea Gwarant ? Sektora Paliwowego to już drugi produkt inwestycyjny oferowany w tym roku wspólnie przez Nordea Bank Polska i Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie. Zysk, jaki realizuje Klient z Nordea Gwarant ? Sektora Paliwowego, jest zależny od wzrostu wartości cen akcji pięciu spółek sektora paliwowego, wybranych przez analityków banku Nordea oraz agencji ratingowej Standard & Poor?s. Wśród wybranych spółek petrochemicznych znalazły się: Royal Dutch Shell Plc, Repsol YPF, ConocoPhilips, Statoil oraz Petroleo Brasileiro. Każda z firm ma pozytywną rekomendację ?buy?, ?strong buy? lub ?hold?, co oznacza, że posiadają one silną i stabilną pozycję z dobrymi perspektywami na przyszłość.

Przy trzyletnim okresie inwestycji Nordea Gwarant – Sektora Paliwowego gwarantuje 100% ochronę zainwestowanego kapitału, pod warunkiem dotrzymania terminu inwestycji. Produkt daje też możliwość uzyskania atrakcyjnej premii, ponieważ działa na zasadzie dźwigni finansowej. Dzięki temu mechanizmowi, w przypadku wypłaty premii, zysk Klienta będzie wyższy od wzrostu wartości cen akcji pięciu spółek paliwowych. Dodatkowym atutem tego produktu jest brak opłat wstępnych, podatku od zysków kapitałowych czy podatku od spadków i darowizn.

Subskrypcja Nordea Gwarant ? Sektora Paliwowego zakończy się 10 kwietnia br.

http://www.nordea.pl/51101

Przejdź do spisu treści blisko 800 porad finansowych zawartych na portalu ,

Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Podobne artykuły :